Premiera! Nadchodzi … książka, prawdziwa, papierem i drukiem pachnąca!

książka

Książka „Nie tym tonem, czyli okiełznać hejtera” już jest w druku. Możesz już ją zakupić.

Podczas sprzedaży e-booka i audiobooka zebrałyśmy informacje, że „ekstra i fajnie” ale chcecie też  PRAWDZIWĄ książkę, szeleszczącą papierem, z którą wieczorem przy kubku kawy siądziecie wygodnie w fotelu. A jeszcze, gdy będzie w niej zapisywać myśli, notatki, i swoje postępy to będzie luksus.

Poniżej kilka odpowiedzi na Wasze pytania, bo właśnie zaczynamy … PRZEDSPRZEDAŻ!

Gdzie kupię książkę?

Kochani na dziś tylko naszym w sklepie online ale jest dobrze, bo rozmawiamy już z kilkoma dystrybutorami stacjonarnymi.

LINK DO PRODUKTU

Nie boisz się pisać i jeszcze samodzielnie wydawać?

Jak cholera się bałam. Brałam się do tego jak do jeża. Bo jak spisać bardzo poważną wiedzę w miarę krótko i tak aby była dla każdego ja się pytam? Już wiem, że można choć nadal niektórzy powiedzą, że infantylna inni zaś, że za trudna do ogarnięcia.

Myślałam, że napisanie książki jest mega wyzwaniem i było, jednak .. redakcja i korekta to jest dopiero wyczyn! Niezawodna Nikola dała radę ale nawet nie wspomnę jak wyglądał ten proces i ile słów nie do powtórzenia padło…

Żeby było jasne, redakcja i korekta to never ending story. Mnóstwo nerwów, wiedzy i pracy.

Makieta i oprawa graficzna książki to też robota Nikoli. Zaprosiła do współpracy zdolniachę Gosię Zimniak, która musiała się zmierzyć z moją nieokiełznaną fantazją i narysować…hmmm.

Dlaczego siedzisz na żyrafie i na dodatek trzymasz szakala na smyczy?

Nie mogło być inaczej. Kto mnie zna ten wie, że mimo „dojrzałego” wieku, wykształcenia i doświadczenia mam w sobie dużo dystansu, angielskiego poczucia humoru i przekorności. Osobisty charakter książki pozwolił mi spuścić z tonu na rzecz przymrużenia oka. Mam nadzieję, że udało mi się zachować balans. Chcę dodać, że w trakcie rysowania zwierzętom nic się nie stało 😉

drukowana okładka! zdjęcie prosto z drukarni 🙂

 

Jak wysyłacie książkę?

Książka jest wysyłana InPostem lub Pocztą Polską ze Szczecina. Dwa pewniaki więc dojdzie na czas i nie musisz czekać w domu na cesarza awizo – kuriera 🙂

Do kiedy trwa przedsprzedaż?

Przedsprzedaż trwa do 13 grudnia do północy. Wtedy to dotrą jeszcze ciepłe książki, które natychmiast spakujemy i wyślemy m.in do Ciebie.

Co mam z tego, że kupię książkę w przedsprzedaży?

Gwarancję, że ją otrzymasz i to jeszcze jako pierwsza/y. Twoje zamówienie będzie traktowane jako priorytet. Wychodzi przed wszystkimi innymi. Dodatkowo otrzymasz dedykację.

Ile książek już sprzedałaś?

Sprzedaż e-booka to poziom 2400 szt w pierwszym tygodniu! Książka w druku wychodzi pierwszy raz więc będziesz  udziałowcem tego historycznego momentu.

Co otrzymam w książce?

Bazową wiedzę z rodzaju „must have” na temat tego jak się porozumiewać ze sobą/otoczeniem bez przemocy i hejtu. Do tego otrzymujesz kilka wskazówek jak rozpoznać szklanego hejtera, bo to, że on istnieje i na dodatek może być obok Ciebie jest pewne. Nauczysz się (po treningu) jak reagować, jak porozumiewać się empatycznie a zarazem asertywnie. Jak rozgrywać konflikt na zasadzie win-win.

Zostawiam Ci kilka pustych stron na końcu, a pod każdym rozdziałem miejsce na Twoje refleksje i notatki. To jest istotny element, nie pomijaj go. Zapisywanie na bieżąco po przeczytaniu rozdziału swoich przemyśleń, starych historii, pozwoli Ci utrwalić wiedzę. Łatwiej Ci też będzie wracać do już przeczytanych treści, bo to, że wrócisz do nich jest pewne. To książka przyjaciel. Taka, którą warto mieć pod ręką.

Największą nagrodą dla mnie będzie informacja, że i u Ciebie to zadziałało. Daj koniecznie znać na maila: agata@komunikatywnie.pl lub na messengerze FB @Świadoma Komunikacja. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz publiczny komentarz/recenzję na naszej fejsbookowej stronie. Możesz też oznaczyć nas na instagramie @komunikatywniepl.

Czy książka pomoże mi jeśli choruję na depresję, mam problemy emocjonalne lub stwierdzono u mnie zaburzenia na tle psychicznym?

Nie spodoba Ci się co napiszę ale nie. Książka nie jest poradnikiem, opracowaniem naukowym i nie stanowi zestawu porad terapeutycznych. Jest jedną z perspektyw komunikacji opartej na empatii. Treści zawierają prawdziwe historie, sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę, podaję w niej dane naukowców, linki do opracowań i książek a także biogramy. Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się komunikacją i mam w sobie wewnętrzną niezgodę na powszechnie tolerowany hejt. Celem napisania książki jest oswojenie Cię z tematem.

Pierwszym sygnałem, że istnieje taka potrzeba było wymowne milczenie wśród studentów gdy zapytywałam podczas ćwiczeń z komunikacji o to, czy znają ideę, praktykowaną na świecie od ponad 40 lat. Po zajęciach moi studenci i osoby, które konsultuję wracają do mnie z feedbackiem, że to działa jednak są zadziwieni. Postanowiłam  podzielić się więc tą wiedzą  z szerszym gronem.

Jeśli obserwujesz u siebie lub bliskiej osoby niepokojące objawy natury psychologicznej nie zwlekaj i zgłoś to pilnie  specjaliście. To żaden wstyd dbać o swoje zdrowie.

Jak książka będzie pakowana?

Będą aż dwie opcje! Standardowa, gdzie książka będzie zapakowana w białą bibułę, która jest uzyskiwana z eksluzywnego papieru jedwabnego, dzięki czemu bibuła ma eleganckie wykończenie a co najważniejsze jest w 100% EKO. Opakowana książka będzie sygnowana wyjątkową naklejką.

Z racji zbliżających się świąt, możesz zamówić dla siebie lub dla kogoś, drugą wersję- prezentową. Oprócz zapakowania w papier, książka będzie też owinięta elegancką, różową wstążką i zapakowana w świąteczne pudełko. Dodatkowo, możesz wybrać opcje z kartką, gdzie wypiszemy to co sobie życzysz, jeśli książka miałaby trafić do bliskiej Ci osoby.

książka

Tego już jest tyle na rynku… Wszyscy są coachami i chcą uczyć innych.

Mam podobne odczucia.  Niby tyle tego czytasz ale nie działa. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. To nie jest kolejny amerykański poradnik. Ja nie zamierzam Cię nauczać, przekonywać,  raczej z humorem opisuję moje przygody z przemocą w komunikacji. Przyjęłam mimo ciężkości tematyki lekką i przystępną formę. Nie chcę Cię pedagogizować. Raczej zachęcić do zainteresowania się tym, że naprawdę można żyć bez hejtu. Do Ciebie należy wybór. Nie znalazłam na rynku książki o tej tematyce w takiej formie. Myślę, że to jest pierwsze tego typu opracowanie o komunikacji bez przemocy.

Książka jest początkiem Twojej przemiany, w dalszej kolejności warto rozpocząć treningi. W tym mogę Ci pomóc. Daj tylko znać!

Trochę drogo i taka cienka, tylko 60 stron…

Od początku zamysłem było przygotowanie produktu, który włożysz do torebki, nie zrazisz się ilością materiału. Jest w sam raz na początek przygody z praca nad empatyczną komunikacją.

Cena obejmuje trzy produkty:

  1. Książka drukowana
  2. E-book
  3. Audiobook

Otrzymujesz więc  trzy formaty w jednej, dużo niższej cenie. Zrobiłyśmy tak, bo mamy świadomość, że czasem nie masz chęci czytać więc słuchasz. Nie zawsze też będziesz miała w torebce, pod ręką książkę (wiem coś o tym, bo w kółko zmieniam torebki) więc masz telefonie format e-booka. Tym sposobem zawsze jest przy Tobie.

P.S.

Ok 50 zł kosztuje średniej marki pomadka, błyszczyk lub dwie paczki papierosów jeśli palisz…Jeśli tak na to spojrzysz już nie pomyślisz, że jest drogo 😉

A teraz zrób sobie lub najbliższym empatyczny prezent 🙂

Ściskam, Agata.

Kupuję książkę

UMÓW WIZYTĘ

Skorzystaj z poniższego formularza w celu umówienia wizyty w gabinecie lub jeśli wolisz- spotkania online

[booking options='{calendar months_num_in_row=2 width=768px cell_height=50px}’]
  • Każda sesja trwa 50 minut, w kalendarzu jest możliwość wyboru podwójnej sesji, rezerwując czas dwóch godzin, rezerwujesz 100 minut sesji.
  • Wybranie wizyty nie oznacza rezerwacji terminu, potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail.
Skip to content