SZKOLENIA 

Prowadzimy szkolenia m.in z zakresu marketingu PR, komunikacji w organizacji, praktyk antyprzemocowych, antymobbingowych, CSR.

Nawet do 100% dofinansowania

Współpracujemy ze specjalistami pozyskującymi Fundusze Europejskie na szkolenia dla firm i indywidualne. Przeprowadzamy za Ciebie cały proces pozyskania dofinansowania.

Nie martwisz się procedurami, dokumentacją, zbieraniem danych, pisaniem wniosków. Zrobimy to za Ciebie! Doświadczenie pozwala sprawnie i szybko załatwić wszelkie formalności. Usługa jest zupełnie darmowa – nie płacisz nic za pośrednictwo! 

Szkolenia ukończone certyfikatem

Na certyfikacie znajduje się Twoje imię, nazwisko, nazwa ukończonego kursu/szkolenia oraz data wystawienia i nazwa instytucji certyfikującej. Aby go otrzymać trzeba zaliczyć wszystkie etapy danego kursu/szkolenia.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr wpisu 2.32/00097/2022). Po otrzymaniu certyfikatu możesz go wydrukować bądź opublikować na przykład na LinkedIn oraz oczywiście dołączyć do swojego CV. Tym samym podnosisz swoje kompetencje oraz wzmacniasz swoją pozycję na rynku pracy.

Kamila Sorn
2023-03-28
Warsztaty prowadzone przez Agatę to merytoryczna wiedza połączona z praktycznymi wskazówkami w przyjaznej i inkluzywnej atmosferze. Agata chętnie dzieli się wiedzą, wspiera i daje uczestnikom przestrzeń do bycia sobą. Jest również doskonale merytoryczną przewodniczką po świecie social mediów. "Chcesz być profesjonalna na LinkedIn zrób to tak i tak, albo nie rób wcale". Daję 10/10 i polecam!
Angelika Anna
2023-03-09
Spotkanie z Panią Agatą od pierwszych minut było bardzo przyjemnie i z każdą chwilą coraz bardziej interesujące. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Agaty, które oczywiście perfekcyjnie potrafi przekazać zrobiło na mnie duże wrażenie. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią Agatą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przybycie na to spotkanie było super decyzją. Energia jaką wyniosłam z przeprowadzonego przez Panią Agatę warsztatu nakręciła mnie totalnie, dodała siły i jeszcze większej wiary w Siebie. Dziękuję 🙂
Kinga Brulinska
2023-03-01
Serdecznie polecam warsztaty Pani Agaty. Jest doświadczonym szkoleniowcem. Profesjonalizm, rzetelne przygotowanie, empatia i interesujący sposób prowadzenia warsztatów to jej atuty. Cieszę się, że miałam możliwość wziąć udział w szkoleniu. Z niecierpliwością czekam na kolejne.
Dorota Ejkszto
2023-03-01
Świetny przekaz. Ciepła, empatyczna osoba. Polecam serdecznie 🙂
agnieszka
2023-03-01
Polecam serdecznie szkolenia i warsztaty Pani Agaty _ Świadoma Komunikacja. Każda minuta warsztatów cenna, a czas nawet nie wiadomo kiedy minął. Bardzo kompetentne osoby szkolące, z dużą wiedzą a przy tym miłe i uśmiechnięte. Na pewno - o ile nadarzy się okazja - skorzystam ponownie. Pozdrawiam i dziękuję 🙂
Nikola Różańska
2023-02-25
Serdecznie polecam
Dominika Pinuszewska
2023-02-25
Świetne i bardzo wartościowe warsztaty, dziękuję!❤️
SZKOLENIE STACJONARNE | SZKOLENIE ONLINE

Praca z trudnym klientem, komunikacja w konflikcie


Dowiedz się jakim typem osobowości jesteś w sytuacjach konfliktowych. Poznaj przydatne i proste techniki skutecznej komunikacji w trudnej sytuacji.

 

Naucz się 5 podstawowych elementów asertywnego przekazu. Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników i szczegółowego zakresu wybranych zagadnień i treningów.

Zapytaj o cenę
SZKOLENIE STACJONARNE | SZKOLENIE ONLINE

PRAKTYCZNE WARSZTATY Z ASERTYWNOŚCI


Gdy jesteśmy asertywni, jasno wyrażamy swoje zdanie, podejmujemy trudne rozmowy, nie poddajemy się próbom wywierania wpływu a co najważniejsze umiemy je dostrzec.

Wzrasta nasza pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Nasze działania stają się pewne i konkretne. Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników i szczegółowego zakresu wybranych zagadnień i treningów.

Zapytaj o cenę
SZKOLENIE STACJONARNE | SZKOLENIE ONLINE

BUDOWANIE ZESPOŁU W OPARCIU O RELACJE I KOMUNIKACJĘ


Dopiero gdy osiągniemy określony poziom świadomości, zwracamy uwagę nie tylko na to co mówimy ale jak to na nas wpływa, co wtedy czujemy i jak możemy tym świadomie zarządzać.

 

Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników i szczegółowego zakresu wybranych zagadnień i treningów.

Zapytaj o cenę
SZKOLENIE STACJONARNE | SZKOLENIE ONLINE

AKADEMIA SKUTECZNEGO E-MARKETINGU


Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje Ci marketing internetowy.

Utwórz swoją strategię biznesową online, zadbaj o swoją obecność w internecie i zyskaj nowych klientów.

 

Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników i szczegółowego zakresu wybranych zagadnień i treningów.

Zapytaj o cenę
SZKOLENIE STACJONARNE | SZKOLENIE ONLINE

MIĘDZYKULTUROWE ASPEKTY OBSUGI KLIENTA


Zdobądź i rozwiń wiedzę oraz umiejętności z zakresu obsługi klienta międzynarodowego.

 

Dzięki szkoleniu nauczysz się analizować i dostrzegać różnice międzykulturowe oraz ich znaczenie w biznesie. Cena szkolenia jest zależna od liczby uczestników i szczegółowego zakresu wybranych zagadnień i treningów.

Zapytaj o cenę

Nie znalazłeś/aś tego co Cię interesuje? Dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb!

Jeśli nie ma powyżej tego co Cię interesuje, skontaktuj się z nami, powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Napisz Zadzwoń

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49