Life coaching

Czym jest Life Coaching?

Life coach pomaga czynić postępy w życiu, iść pewnie do przodu, osiągać spełnienie, nie cofać się i wytrwać. Life coachowie pomagają swoim klientom w poprawie ich relacji, budowaniu kariery i porządkowaniu codziennego życia.

Wraz z moimi klientami skupiamy się na ich unikalnych cechach, kompetencjach, umiejętnościach i talentach. Diagnozujemy prawdziwe wartości, pragnienia i na tej podstawie od nowa nazywamy cele, budujemy strategie postepowań, wyznaczamy granice, mierzymy efekty. Pomagam w pełni wykorzystać mocne i monitorować słabe strony, zapewniam wsparcie, którego potrzebujesz, aby osiągnąć długotrwałą zmianę.

W zależności od wyznaczonego celu czasem wystarczy kilka sesji czasem więcej. Nastaw się jednak na proces i pracę.

Jej zasady i terminy zawsze wspólnie ustalamy podczas pierwszych spotkań.

Moim marzeniem i cichym celem jest aby każdy z nas od dziecka miał takiego specjalistę w zasięgu telefonu. Nie znam lepszej inwestycji niż zaplanowanie w swoim plannerze wizyt w gabinecie life coacha podobnie jak u dentysty czy kosmetyczki!

napisz Dowiedz się więcej

Co Life Coaching może zrobić dla Ciebie?

Jedną z głównych korzyści płynących z pracy z life coachem jest możliwość zrozumienia dlaczego powtarzają się problemy, niepożądane sytuacje, przyciągamy ludzi, którzy ranią, Oprócz świadomego wglądu w siebie, pomagam zauważyć podświadome negatywne wzorce, przekonania, schematy, uprzedzenia, które blokują szczęście i sukces.

Moi klienci postrzegają pracę ze mną jako sposób na bezpieczne i skuteczne przejście pomiędzy obecną sytuacją a życiem, które pragną prowadzić. Oto niektóre z korzyści, które mogą wynikać z pracy ze mną:

 • Zdrowy balans praca/życie
 • Eliminacja długotrwałych lęków i niepokojów
 • Uwolniona kreatywność
 • Większe bezpieczeństwo finansowe
 • Poprawa umiejętności komunikacyjnych
 • Satysfakcja z życia zawodowego
 • Zdrowe relacje z przyjaciółmi i rodziną
 • Mentalna ochrona przed mobbingiem, przemocą, toksycznym zachowaniami
napisz zadzwoń

Praca z life coachem jest zalecana jeśli zauważasz w swoim życiu:

częstą drażliwość

wysoki poziom stresu  i/lub niepokoju

nieumiejętność przełamania złych nawyków

uporczywe uczucie niezadowoleniA z pracy

poczucie zablokowanej kreatywności

brak sprawczości, poczucie impasu

Badania wpływu coachingu na Twoje życie:

Chociaż klienci zgłaszają osobiste i subiektywne korzyści z sesji z life coachingowych, istnieją również badania, które wykazały, że coaching życia może być korzystny w wielu obszarach:

 • Jedno z badań wykazało, że zarówno coaching indywidualny, jak i grupowy był pomocny w zmniejszaniu prokrastynacji i poprawie osiągania celów. [1]
 • W jednym z przeglądów badań stwierdzono, że coaching zdrowia i dobrego samopoczucia okazał się obiecujący w zakresie poprawy poczucia własnej skuteczności i usamodzielnienia. [2]
 • Badanie z 2020 r. opublikowane w Frontiers in Psychology wykazało, że interwencje przywódcze oparte na coachingu mogą skutecznie poprawiać samopoczucie i funkcjonowanie w organizacjach. [3]
 • Badania sugerują, że life coaching może mieć szereg pozytywnych skutków, w tym poprawę osobistego wglądu i poprawę autorefleksji. Może również pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia psychicznego i jakości życia. [4]
zadzwoń napisz

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja
Bolesława Śmiałego 14/U1, 70-351 Szczecin
NIP 955 106 89 49

Na skróty