Business coaching

Kiedy czas na biznes coaching?

BUSINESS COACHING

Program coachingowy dla pracowników


Cykl sesji, warsztatów i szkoleń z pracownikami online i stacjonarnie.

To program indywidualnych i grupowych sesji dla Twoich pracowników. Podczas wstępnej konsultacji badam i weryfikuję potrzeby uczestnika/ów sesji coachingowej i pracodawcy. Ustalamy tzw. kontrakt coachingowy zawierający proponowane cele długo i krótkoterminowe, metody pracy, formy i czas pracy, szacunkowy termin realizacji celów.

 

Wszelkie wrażliwe informacje pozyskane podczas sesji mają charakter poufny. Twoi pracownicy docenią fakt, że zależy Ci na ich dobrostanie, przyjaznym środowisku pracy, sprzyjającym realizowaniu założonych i osiąganiu sukcesów.

Umów się na konsultację

BUSINESS COACHING

Analiza potrzeb szkoleniowych


Analiza i diagnoza procesów komunikacyjnych, i ich wpływu na realizację potrzeb, systemu motywacyjnego w organizacji.

To niezbędnik każdego nowoczesnego menadżera, zestaw informacji, który pozwoli skutecznie zarządzać podległymi zespołami, wcześnie wykrywać zagrożenia i mieć poczucie sprawczości i sukcesu.

 

Mapa relacji, kompetencji, mocnych i słabych stron pozwoli na dobór najskuteczniejszych strategii komunikacyjnych i motywacyjnych. Audyt coachingowy jest doskonałym narzędziem do zdiagnozowania relacji w organizacji jako całości, poszczególnych zespołów i oraz ich członków. Zbadamy aktualny stan, charakter, bariery i szanse w relacjach, komunikacji zespołowej, międzyzespołowej, między grupowej i z otoczeniem firmy.

Umów się na kosultację

BUSINESS COACHING

Program coachingowy dla kadry zarządzającej


Cykli sesji z pracownikami managementu online i stacjonarnie.

To program indywidualnych i grupowych sesji dla kadry zarządzającej. Podczas sesji zero badam i weryfikuję potrzeby uczestnika/ów. Coaching dla kadry kierowniczej koncentruje się na kilku obszarach, takich jak psychologia, biznes, motywacja, umiejętności przywódcze.

 

Prowadzę go w sesjach 1:1, stacjonarnie lub online. Executive coaching  jest zwykle przeprowadzany w zmianie, momencie zwrotnym, gdy np. spada motywacja. Towarzyszę klientom podczas awansu, degradacji, oddelegowania do innych obowiązków, zmiany zawodu, zmiany w organizacji, w podejmowaniu trudnych decyzji zawodowych.

Umów się na kosultację
  1. E – sesje odbywają się za pośrednictwem telefonu lub dedykowanej platformy.
  2. Sesje stacjonarnie odbywają się w gabinecie, w siedzibie firmy.
  3. Konsultacja wstępna jest bezpłatna i jest niezobowiązująca. Czas trwania do 50 min.
  4. Wycena programu sesji jest uzależniona od założonych celi, liczby i  terminów sesji, liczby osób zgłoszonych do programu. Rekomendowane minimum to 9 sesji, liczba docelowo zależeć będzie od ewaluacji celów i osobistych kompetencji i możliwości coache.
  5. Płatność za program sesji coachingowych na podstawie faktury, forma:  przelew.
  6. Płatność za audyt:
  • Jeśli po analizie audytu zdecydujesz się na wdrożenie proponowanych programów – jest bezpłatny
  • Audyt bez kontynuacji współpracy jest opcją płatną, a jego cena uzależniona jest obszarów i procesów, które chcesz zbadać.
napisz zadzwoń

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja
Bolesława Śmiałego 14/U1, 70-351 Szczecin
NIP 955 106 89 49

Na skróty