O mnie

Agata Baryła Dyplomowana Coachka i Mentorka 
Coaching | Mentoring | CSR | Praktyki Antymobbingowe | Praktyki Antyprzemocowe

Od trzech dekad pracuję na etatach i prowadzę firmę.

Z wykształcenia jestem dziennikarką, medioznawczynią, kulturoznawczynią. W 2016 założyłam magazyn internetowy Kobieca Sprawa, który z czasem ewoluował i dziś jest agencją doradczo – marketingową pod nazwą Świadoma Komunikacja. W 2019 roku odebrałam nagrodę – wyróżnienie w kategorii Dziennikarz Roku, w XXVIII finale Konkursu Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie”.

Podczas zawodowej drogi..

Powierzano mi kluczowe dla organizacji stanowiska, byłam więc m.in vice-kanclerzem uczelni, dyrektorem spółki, szefem działu kontrolingu. Zarządzałam dużymi i małymi zespołami z pełną świadomością jak ważna jest komunikacja w zespołach i tym, że jest czynnikiem bezpośrednio wpływającym na wyniki finansowe i pozafinsowe firm. Nie zawsze szło wszystko zgodnie z planem..i jest to dla mnie najbardziej wartościowa wiedza. W kryzysie dowiadujemy się o sobie najwięcej. Ważne jest aby porażki stały się naszym najcenniejszym kapitałem. 

Jako wykładowca akademicki..

Wykładam m.in zarządzanie, marketing i komunikację w oświacie, komunikację interpersonalną z elementami porozumienia bez przemocy (NVC), komunikację społeczną, komunikację interkulturową w organizacji. Swojego czasu popełniłam książkę – mini poradnik o empatycznej komunikacji: Nie tym tonem! Czyli okiełznać hejtera.

na co dzień

Wspieram klientów indywidualnych, firmy i zespoły w zakresie personal brandingu, employer brandingu, komunikacji w zespołach, CSR, także w zakresie praktyk diversity, antyprzemocowych i antydyskryminacyjnych w organizacji.

W wolnym czasie działam w projektach podnoszących kompetencje kobiet m.in w Regionalnym Kongresie Kobiet w Szczecinie, Zachodniopomorskim Centrum Praw Kobiet. Szkolę zespoły projektowe w zakresie komunikacji, mediów, social mediów. Współtworzę podcasty/debaty oraz webinaria szkoleniowe i publicystyczne.

Zapoznaj się z ofertą kontakt

Co mówią inni

Aneta Chwieśko
2023-08-01
Z całego serca polecam sesje u Pani Agaty. Pełen profesjonalizm,opieka oraz zaangażowanie w swoją pracę. Dzięki Pani Agacie i sesjami ,które odbyła ze mną pomogła mi w pracy nad sobą i nad moimi dalszymi planami. Polecam
Kamila Sorn
2023-03-28
Warsztaty prowadzone przez Agatę to merytoryczna wiedza połączona z praktycznymi wskazówkami w przyjaznej i inkluzywnej atmosferze. Agata chętnie dzieli się wiedzą, wspiera i daje uczestnikom przestrzeń do bycia sobą. Jest również doskonale merytoryczną przewodniczką po świecie social mediów. "Chcesz być profesjonalna na LinkedIn zrób to tak i tak, albo nie rób wcale". Daję 10/10 i polecam!
Angelika Anna
2023-03-09
Spotkanie z Panią Agatą od pierwszych minut było bardzo przyjemnie i z każdą chwilą coraz bardziej interesujące. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Agaty, które oczywiście perfekcyjnie potrafi przekazać zrobiło na mnie duże wrażenie. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią Agatą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przybycie na to spotkanie było super decyzją. Energia jaką wyniosłam z przeprowadzonego przez Panią Agatę warsztatu nakręciła mnie totalnie, dodała siły i jeszcze większej wiary w Siebie. Dziękuję 🙂
Kinga Brulinska
2023-03-01
Serdecznie polecam warsztaty Pani Agaty. Jest doświadczonym szkoleniowcem. Profesjonalizm, rzetelne przygotowanie, empatia i interesujący sposób prowadzenia warsztatów to jej atuty. Cieszę się, że miałam możliwość wziąć udział w szkoleniu. Z niecierpliwością czekam na kolejne.
Dorota Ejkszto
2023-03-01
Świetny przekaz. Ciepła, empatyczna osoba. Polecam serdecznie 🙂
agnieszka
2023-03-01
Polecam serdecznie szkolenia i warsztaty Pani Agaty _ Świadoma Komunikacja. Każda minuta warsztatów cenna, a czas nawet nie wiadomo kiedy minął. Bardzo kompetentne osoby szkolące, z dużą wiedzą a przy tym miłe i uśmiechnięte. Na pewno - o ile nadarzy się okazja - skorzystam ponownie. Pozdrawiam i dziękuję 🙂
Nikola Różańska
2023-02-25
Serdecznie polecam
Dominika Pinuszewska
2023-02-25
Świetne i bardzo wartościowe warsztaty, dziękuję!❤️

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49