O mnie

Coaching | Mentoring | CSR | Praktyki Antymobbingowe | Praktyki Antyprzemocowe

Od trzech dekad pracuję na etatach i prowadzę firmę.

Jestem nieustannie uczącą się dyplomowaną coachką i mentorką, dziennikarką, medioznawczynią, kulturoznawczynią. W 2016 założyłam magazyn internetowy Kobieca Sprawa, który z czasem ewoluował i dziś jest instytucją szkoleniową świadoma Komunikacja, wpisaną do RIS pod numerem 2.32/00097/2022. W 2018 roku otrzymałam wyróżnienie w kategorii Dziennikarz Roku przyznawaną od 30 lat przez kapitułę Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie”.

Podczas zawodowej drogi..

powierzano mi kluczowe dla organizacji stanowiska, byłam więc m.in vice-kanclerzem uczelni, CEO spółki, szefową działu kontrolingu. Zarządzałam zespołami z pełną świadomością jak ważna jest komunikacja. Nie zawsze szło wszystko zgodnie z planem i jest to dla mnie najbardziej wartościowa wiedza. W kryzysie dowiedziałam się o sobie najwięcej. Błędy i porażki stały się moim najcenniejszym kapitałem. 

Jako wykładowCZYNI akademickA…

wykładam m.in zarządzanie, marketing i komunikację w oświacie, komunikację interpersonalną z elementami porozumienia bez przemocy (NVC), komunikację społeczną, komunikację interkulturową w organizacji, PR i CSR. Po rozmowach m.in ze studentami napisałam  książkę – mini poradnik o empatycznej komunikacji: Nie tym tonem! Czyli okiełznać hejtera.

na co dzień..

wspieram moich klientów, firmy i zespoły w zakresie mentoringu i, coachingu, personal brandingu, employer brandingu, komunikacji w zespołach, CSR, także w zakresie praktyk diversity, antyprzemocowych i antydyskryminacyjnych w organizacji. W wolnym czasie działam w projektach podnoszących kompetencje kobiet m.in w Regionalnym Kongresie Kobiet w Szczecinie, Zachodniopomorskim Centrum Praw Kobiet. 

Zapoznaj się z ofertą kontakt

Co mówią inni

Aleksandra Skolimowska
2023-10-23
Absolutnie jedna z najbardziej profesjonalnych osób w zakresie coachingu i mentoringu jaką znam. Kobieta która jest w stanie pomóc z każdym problemem komunikacyjnym i nie tylko. Polecam z całego serca ♥️ odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Bardzo dziękuje za wszystko! ♥️
Anusia
2023-09-05
Polecam z całego ❤️ Pani Agata cudowna kobieta i coach 🙏🍀🌹
Ewelina
2023-09-05
Serdecznie polecam!! Warsztaty prowadzone na wysokim poziomie. Fachowa wiedza przekazana w lekkiej i przyjemnej formie. Cudowna i ciepła atmosfera 🥰
Wiktoria Kozłowska
2023-08-09
Pani Agata Baryła to wyjątkowa coachka i mentorka. Jej szkolenie z efektywnej komunikacji interpersonalnej w sprzedaży internetowej przyniosło mi nie tylko nowe umiejętności, ale też głębsze zrozumienie budowania relacji i sukcesu w sprzedaży online. Pani Agata to ekspertka z nieocenionym doświadczeniem w sprzedaży internetowej, a jej pasja i zaangażowanie sprawiają, że szkolenie było inspirujące. Polecam każdemu, kto chce rozwijać się w komunikacji interpersonalnej, sprzedaży online i budowaniu trwałych relacji.
Aneta Chwieśko
2023-08-01
Z całego serca polecam sesje u Pani Agaty. Pełen profesjonalizm,opieka oraz zaangażowanie w swoją pracę. Dzięki Pani Agacie i sesjami ,które odbyła ze mną pomogła mi w pracy nad sobą i nad moimi dalszymi planami. Polecam
Kamila Sorn
2023-03-28
Warsztaty prowadzone przez Agatę to merytoryczna wiedza połączona z praktycznymi wskazówkami w przyjaznej i inkluzywnej atmosferze. Agata chętnie dzieli się wiedzą, wspiera i daje uczestnikom przestrzeń do bycia sobą. Jest również doskonale merytoryczną przewodniczką po świecie social mediów. "Chcesz być profesjonalna na LinkedIn zrób to tak i tak, albo nie rób wcale". Daję 10/10 i polecam!
Angelika Anna
2023-03-09
Spotkanie z Panią Agatą od pierwszych minut było bardzo przyjemnie i z każdą chwilą coraz bardziej interesujące. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Agaty, które oczywiście perfekcyjnie potrafi przekazać zrobiło na mnie duże wrażenie. Jestem bardzo zadowolona ze spotkania z Panią Agatą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że przybycie na to spotkanie było super decyzją. Energia jaką wyniosłam z przeprowadzonego przez Panią Agatę warsztatu nakręciła mnie totalnie, dodała siły i jeszcze większej wiary w Siebie. Dziękuję 🙂
Kinga Brulinska
2023-03-01
Serdecznie polecam warsztaty Pani Agaty. Jest doświadczonym szkoleniowcem. Profesjonalizm, rzetelne przygotowanie, empatia i interesujący sposób prowadzenia warsztatów to jej atuty. Cieszę się, że miałam możliwość wziąć udział w szkoleniu. Z niecierpliwością czekam na kolejne.
Dorota Ejkszto
2023-03-01
Świetny przekaz. Ciepła, empatyczna osoba. Polecam serdecznie :)

Opinie po warsztatach

Bardzo się cieszę, że spotkałam Cię w trudnym momencie mojego życia.

Twoja praktyka dała mi motywację i zrozumienie, że nie jestem sama. Rozumiem, dzięki Tobie, że słowa mają ogromną wagę i wpływ na życie. Jesteś super i robisz to, co naprawdę jest Ci dane. 

To była ogromna praca, w której mi towarzyszyłaś

Bardzo jestem wdzięczna, że po raz kolejny się spotkałyśmy. Te warsztaty pokazały mi, jak od czerwca zmieniłam dużo w swojej głowie, była to ogromna praca, w której mi towarzyszyłaś.

Ten weekend i warsztat na pewno dołożył mi jeszcze więcej pewności i utwierdzenia w przekonaniu, że idę dobrą drogą. Dziękuję.

Dzięki Tobie uwierzyłam, że mogę osiągnąć to co chcę

Dziękuję za warsztaty, za wszystkie historie, którymi się z nami podzieliłaś. Wiem, że muszę zadbać o siebie i mam prawo do swoich potrzeb. Wiem, że mogę realizować się bez wstydu i poczucia winy.

Wiele dobrego

Agatko! To niesamowite jak wiele dobrego dzieje się dzięki Tobie.

Magia. Dziękuję.

Ogrom wiedzy

Dziękuję, że właśnie teraz pojawiłaś się na mojej drodze.

Ogrom wiedzy i pozytywnej energii. Wreszcie zaczęłam mówić. Dziękuję.

Po prostu dziękuję

Uświadamiasz ludziom istotę życia, dziękuję Aga.

Niesamowicie motywująca

Wspaniała osoba, niesamowicie motywująca. Pierwszy raz poczułam coś takiego.

Agatko bardzo dziękuję

Bardzo dziękuję, że mogłam Ciebie poznać i uczestniczyć w warsztatach, na których mogłam siebie poznać. Bardziej.

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja
Bolesława Śmiałego 14/U1, 70-351 Szczecin
NIP 955 106 89 49

Na skróty