Oferta

Szkolenia | Warsztaty | Coaching | Mentoring

Gwarantuję indywidualne podejście, rozumienie Twoich potrzeb, oczekiwań, postawionych celów. Oferta oparta jest na profesjonalnych narzędziach, badaniach oraz skrupulatnych analizach.

Zapoznaj się z ofertą

Gdy już osiągniesz określony poziom świadomości, zwrócisz uwagę nie tylko na to co mówisz ale jak to na Ciebie wpływa, co wtedy czujesz i jak możesz tym świadomie zarządzać. W trakcie moich szkoleń i warsztatów dowiesz się o sobie wiele a m.in jaki styl komunikacyjny obecnie przyjmujesz i czy jest on zgodny z Tobą. Jest to niezbędna wiedza zwłaszcza gdy masz do czynienia z sytuacjami konfliktowymi. Poznaj przydatne i proste techniki skutecznej komunikacji w trudnej sytuacji.

Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji w organizacji, praktyk antyprzemocowych, antymobbingowych, CSR.

Wiedza, którą Tobie przekazuję oparta jest na najnowszej wiedzy, badaniach naukowych z takich dziedzin jak psychologia biznesu, filozofia, coaching, neurobiologia, mentoring, marketing, zarządzanie.

Czytaj dalej...

Kursy online są wygodną alternatywą dla osób, które nie mogą wygospodarować jednego, konkretnego terminu na dokształcanie lub są osobami z niepełnosprawnościami i przemieszczanie się jest utrudnione bądź całkowicie niemożliwe. 

Uczyć się możesz więc o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Dzięki temu skorzystasz bez wychodzenia z domu z lekcji video, filmów instruktażowych, kart pracy, ćwiczeń, quizów, fiszek, instrukcji, Możesz korzystać z platformy szkoleniowej na urządzeniu mobilnym. 

Certyfikacją objęte są kursy/szkolenia stacjonarne i online. Po ukończonym kursie/szkoleniu otrzymasz oficjalny dokument – certyfikat w formie elektronicznej i papierowej, który wzbogaci Twoje CV, dopełni Twoje zawodowe portfolio na portalach biznesowych m.in LinkedIn.

Czytaj dalej...

Marka osobista jest synonimem Twojej reputacji. Jest to wizerunek, jaki prezentujesz oraz jego wpływ, jaki ma zarówno na Twoją karierę zawodową, jak życie osobiste.

Bez względu na to, gdzie widzisz siebie w sferze zawodowej — jesteś studentką, kandydatką do pracy, właścicielem firmy czy freelancerem — budowanie marki osobistej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia stabilizacji finansowej. Mówiąc wprost im bardziej jesteś autentyczna w tym co robisz, tym więcej zarobisz

Autentyczność to zbiór wyborów, których dokonujesz każdego dnia. Dokonuj takich wyborów by być uczciwą wobec siebie i otoczenia ale zrób to profesjonalnie. Bądź profesjonalna ale spójna i autentyczna.

Mając to na uwadze, dopasujemy to co prezentujesz w swoich mediach do Twoich słów, myśli i działań, upewnimy otoczenie, że Twoja osobista marka dokładnie odzwierciedla to, kim jesteś i do czego jesteś zdolna.

Czytaj dalej...

Najpierw musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czego oczekujesz, bo coaching i mentoring to dwie różne metody choć czerpią z siebie wzajemnie. 

Coaching pomaga wytyczeniu indywidualnej ścieżki dotyczącej rozwoju, pokazuje jak wyznaczać cele oraz rozwijać te cechy, które pomogą w ich osiągnięciu. Dzięki coachingowi zarówno firmy, jak i pracownicy rozwijają się szybciej i zdobywają satysfakcjonujące wyniki. W procesie coachingu moja rolą jest zadanie Tobie pytań dzięki którym znajdziesz odpowiedzi w sobie. Nie podpowiadam rozwiązań, nie radzę. 

Mentoring zaś to relacja polegająca na uczeniu się, na ogół skoncentrowana na długoterminowym rozwoju kariery. Głównym celem jest napędzanie rozwoju osobistego; budowanie umiejętności, wiedzy i zrozumienia. Mentorzy mogą wykorzystywać umiejętności coachingowe w swoich rozmowach, ale zwykle rola mentora jest szersza niż rola coacha i może obejmować otwieranie drzwi, nawiązywanie kontaktów i dzielenie się doświadczeniami.

Czytaj dalej...

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49