SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia m.in z zakresu marketingu PR, komunikacji w organizacji, praktyk antyprzemocowych, antymobbingowych, CSR.

Nawet 100% dofinansowania na szkolenia indywidualne i firmowe!

Współpracujemy ze specjalistami pozyskującymi Fundusze Europejskie na szkolenia dla firm i indywidualne. Przeprowadzamy za Ciebie cały proces pozyskania dofinansowania. Nie martwisz się procedurami, dokumentacją, zbieraniem danych, pisaniem wniosków. Zrobimy to za Ciebie! Doświadczenie pozwala sprawnie i szybko załatwić wszelkie formalności. Usługa jest zupełnie darmowa – nie płacisz nic za pośrednictwo! 

Do każdego ukończonego przez Ciebie szkolenia/kursu wystawiamy certyfikat.

Na certyfikacie znajduje się Twoje imię, nazwisko, nazwa ukończonego kursu/szkolenia oraz data wystawienia i nazwa instytucji certyfikującej. Aby go otrzymać trzeba zaliczyć wszystkie etapy danego kursu/szkolenia.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr wpisu 2.32/00097/2022). Po otrzymaniu certyfikatu możesz go wydrukować bądź opublikować na przykład na LinkedIn oraz oczywiście dołączyć do swojego CV. Tym samym podnosisz swoje kompetencje oraz wartość na rynku pracy.

Praca z trudnym klientem, komunikacja w konflikcie

Szkolenie stacjonarne/ szkolenie online

Dowiedz się jakim typem osobowości jesteś w sytuacjach konfliktowych.Poznaj przydatne i proste techniki skutecznej komunikacji w trudnej sytuacji. Naucz się 5 podstawowych elementów asertywnego przekazu.

Zapytaj o cenę

Praktyczne warsztaty z asertywności

Szkolenie stacjonarne

Gdy już jesteśmy asertywni, jasno wyrażamy swoje zdanie, podejmujemy trudne rozmowy, nie poddajemy się próbom wywierania wpływu a co najważniejsze umiemy je dostrzec. Wzrasta nasza pewnośc siebie oraz poczucie własnej wartości. A nasze działania stają się pewne i konkretne.

Budowanie zespołu w oparciu o komunikację i relacje

Szkolenie stacjonarne/szkolenie online

Dopiero gdy osiągniemy określony poziom świadomości, zwracamy uwagę nie tylko na to co mówimy ale jak to na nas wpływa, co wtedy czujemy i jak możemy tym świadomie zarządzać.

Akademia skutecznego e-marketingu

Szkolenie stacjonarne/szkolenie online

Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje Ci marketing internetowy. Utwórz swoją strategię biznesową online, zadbaj o swoją obecność w internecie i zyskaj nowych klientów.

Międzykulturowe aspekty obsługi klienta

Szkolenie stacjonarne

Zdobądź i rozwiń wiedzę oraz umiejętności z zakresu obsługi klienta międzynarodowego. Dzięki szkoleniu nauczysz się analizować i dostrzegać różnice międzykulturowe oraz ich znaczenie w biznesie.

Nie znalazłeś nic dla siebie? Dostosujemy szkolenie do Twoich potrzeb!

Jeśli nie ma powyżej tego co Cię interesuje, skontaktuj się z nami, powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Zadzwoń Napisz

O firmie

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 4

Informacje

Oferta

  • Szkolenia
  • Kursy online
  • Tworzenie stron
  • Marketing

Copyright 2022 Świadoma Komunikacja Agata Baryła. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2022 Świadoma Komunikacja Agata Baryła. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności Cookies