Nasz magazyn wyróżniony w 28 edycji Konkursu Dziennikarz Roku Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej w Szczecinie!

Redaktor naczelna naszego magazynu Kobieca Sprawa Agata Baryła wyróżniona w kategorii Dziennikarz Roku 2018 w finale 28. edycji Konkursu Dziennikarz Roku Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej w Szczecinie!

„To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że w każdym wieku można rozpocząć przygodę z dziennikarstwem. To także sygnał, że obrałam dobrą drogę, by wspierać choćby słowem kobiety bez względu na opcję polityczną, wiek, orientację czy światopogląd. Obecnie wychodzimy wkurzone na ulice, czas równolegle wejść do gabinetów, istnieć na poważnie w mediach i kształtować świadomość społeczeństwa, tym samym mieć rzeczywiście wpływ na przyszłość każdej kobiety w Polsce”

Dziennikarzem roku 2018 została dziennikarka Polskie Radio Szczecin Małgorzata Frymus, a Katarzyna Wolnik-Sayna otrzymała nagrodą im. Red. Bogdana Czubasiewicza.

Nagroda za wieloletnią działalność twórczą,  Super Kaczka trafiła do fotografa – Jerzego Undry.

Po raz pierwszy przyznano  nagrodę w kategorii „Social media” – zdobyła ją Kamila Ledwańska za Eatrunlove za stworzenie bloga prezentującego wartości, marzenia i cele młodej kobiety XXI wieku. W również nowej kategorii „Nowe media” nagroda powędrowała do Wojciecha Wirwickiego, twórcy portalu wSzczecinie.pl. Kandydatów mogły zgłaszać redakcje mediów regionalnych oraz stowarzyszenia twórcze i dziennikarskie.

Nagrodę specjalną im. Bogdana Czubasiewicza, za najciekawsze publikacje dotyczące spraw i ludzi morza, otrzymała Katarzyna Wolnik – Sayna PR Szczecin.

W kategorii „Debiut Roku” nagrodzona została Karolina Nawrocka, dziennikarka „Kuriera Szczecińskiego”

Środowisko dziennikarskie nagrodziło także Krzysztofa Bobalę, twórcę i głównego organizatora największego turnieju tenisowego w kraju PKO Open.

W gronie uhonorowanych i docenionych znalazła się także gazeta „Panorama 7”, która od 25 lat dociera do mieszkańców szczecińskiego prawobrzeża, którym  kieruje red. naczelny Henryk Morawski.

Gratulacje należą się także nestorowi szczecińskich mediów Zbigniewowi Puchalskiemu, wieloletniemu szefowi PR Szczecin, który otrzymał od jury konkursu specjalny „List gratulacyjny”.

Uroczystość prowadziła red. Anna Kolmer z PR Szczecin, a towarzyszyli jej Marcin Jarczyński i Helena Kwiatkowska.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich Oddział Szczecin.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i obiecujemy, że never nie zejdziemy z tej drogi!!!!
Kobiety i mężczyźni czytajcie nas, to działa 

źródło:
http://radioszczecin.pl/1,385967,nagrody-przyznane-sukces-d…

 

UMÓW WIZYTĘ

Skorzystaj z poniższego formularza w celu umówienia wizyty w gabinecie lub jeśli wolisz- spotkania online

[booking options='{calendar months_num_in_row=2 width=768px cell_height=50px}’]
  • Każda sesja trwa 50 minut, w kalendarzu jest możliwość wyboru podwójnej sesji, rezerwując czas dwóch godzin, rezerwujesz 100 minut sesji.
  • Wybranie wizyty nie oznacza rezerwacji terminu, potwierdzenie otrzymasz na podany adres e-mail.
Skip to content