O mnie

Nikola Baryła

STRONY INTERNETOWE | SOCIAL MEDIA | PERSONAL BRANDING

Jestem Webmasterką i Social Media Managerką.

Prywatnie bardzo lubię zgłębiać wiedzę z obszarów takich jak coaching, mentoring, negocjacje czy procesy zachodzące między ludźmi, dlatego studiuję psychologię w biznesie, jestem również ogromną miłośniczką fotografii oraz włoskiej kuchni!

Jako WebMasterka projektuję i tworzę nowoczesne, mobilne strony internetowe.

Poza projektowaniem designu wykorzystuję też elementy kodowania. Nie zamykam się na żadną branżę i do każdej podchodzę z wielkim zaangażowaniem, robię dogłębny research, dokładnie badam konkurencję i wyznaczam cele, które mogłabym nadać Twojej stronie internetowej, tak by była jedyna w swoim rodzaju.

Jako Social Media Managerka odpowiadam za komunikację między firmą a klientem poprzez social media.

Czyli tworzę strategię działania, wyznaczam cele, planuję, tworzę scenariusze, content na media społecznościowe takie jak Instagram, TikTok. Buduję spójny wizerunek firmy/osoby.

Lubię tę branżę, bo co chwilę dzieje się coś nowego i trzeba być na bieżąco. To co było aktualne miesiąc temu…już za pare miesięcy może nie mieć racji bytu. To mnie mocno motywuje do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy, nieustannie się szkolę w tematyce marketingu internetowego oraz projektowania stron internetowych zgodnie z UX&UI. Jeśli potrzebujesz strony internetowej czy poprowadzenia kont w social mediach to zapraszam do współpracy.

Pomogę Ci nawet jeśli w to umiesz ale zwyczajnie nie masz czasu i potrzebujesz wsparcia, bo np. musisz na codzień prowadzić biznesy.

oferta skontaktuj się

Na co dzień współpracuję z Agatą

Nieskromnie powiem, że tworzymy świetny team. Oparty na zrozumieniu, szacunku, empatii. Agata prowadzi warsztaty dla osób prywatnych ale także szkolenia dla małych i średnich firm m.in z zakresu marketingu PR, komunikacji w organizacji, praktyk antyprzemocowych, antymobbingowych, CSR. 

Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia, rozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań, konkretnych i jasne celów to serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą

poznaj Agatę Poznaj ofertę Agaty

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49

STRONY

REGULAMINY