Nikola Baryła

Strony internetowe | Sklepy internetowe | Kompleksowa obsługa Social Media | Personal Branding

Poznajmy się!

Zaprojektuję i stworzę dla Ciebie stronę i sklep www.

Przygotuję strategię marketingową.

Poprowadzę i rozwinę Twoje social media.

Wesprę Cię w działaniach marketingowych.

Pomogę Ci w rebrandingu Twojego biznesu.

Barierą dla wielu firm w prowadzeniu skutecznego marketingu jest niewystarczająca wiedza, brak czasu na naukę, mnóstwo innych obowiązków związanych z posiadaniem własnego biznesu. Dlatego zlecanie marketingu specjalistom z zewnątrz ma się coraz lepiej. To rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom spać spokojnie.

Korzystając z naszych usług dysponujesz doświadczonymi profesjonalistami z branży, bez długoterminowych umów i kosztów pracowniczych. Otrzymujesz bieżący dostęp do praktycznej i sprawdzonej wiedzy o najnowszych trendach, metodach, technikach, trikach bez inwestowania w szkolenia pracowników.

Zapoznaj się z ofertą

OFERTA

Strona internetowa to Twoja wizytówka w internecie, dzięki której możesz w efektywny sposób zaprezentować swoją firmę, usługi czy produkty. Dzięki niej zdobędziesz więcej klientów.

Strona internetowa to wirtualna wizytówka Twojej firmy i właśnie na jej podstawie klient ocenia jakość Twoich produktów i usług, które oferujesz.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Stwórzmy wspólnie stronę, która będzie nowoczesna, estetyczna i dopasowana do potrzeb użytkowników.

więcej informacji

Podstawowym celem opracowania strategii marketingowej dla Twojej firmy jest nadanie jej spójnego, przemyślanego kierunku rozwoju oraz zapewnienie bezpieczeństwa finansowego.

Marketing jest krwioobiegiem organizacji, a dzięki strategii nie działasz #bomisietakwydaje, wiesz kim jesteś w biznesie, kto jest Twoją grupą docelową, jaką masz przewagę nad konkurencją, jak, kiedy i po co będziesz się komunikować z klientem.

więcej informacji

Powierzając nam kompleksową Obsługę Social Mediów, możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej firmy. Zbudujemy spójną i efektywną strategię komunikacyjną, którą wdrożymy w wybrane przez Ciebie nośniki.

To co jest receptą na sukces w social mediach to regularność. Regularna obsługa social mediów jest czasochłonna – składa się na to research, analiza konkurencji, tworzenie kreatywnych postów, planowanie, przygotowywanie grafik, a to dopiero początek całej drogi. 

Wkrótce więcej informacji...

Marka osobista jest synonimem Twojej reputacji. Jest to wizerunek, jaki prezentujesz oraz jego wpływ, jaki ma zarówno na Twoją karierę zawodową, jak życie osobiste.

Bez względu na to, gdzie widzisz siebie w sferze zawodowej — jesteś studentką, kandydatką do pracy, właścicielem firmy czy freelancerem — budowanie marki osobistej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia stabilizacjifinansowej. Mówiąc wprost im bardziej jesteś autentyczna w tym co robisz, tym więcej zarobisz

Autentyczność to zbiór wyborów, których dokonujesz każdego dnia. Dokonuj takich wyborów by być uczciwą wobec siebie i otoczenia ale zrób to profesjonalnie. Bądź profesjonalna ale spójna i autentyczna.

Mając to na uwadze, dopasujemy to co prezentujesz w swoich mediach do Twoich słów, myśli i działań, upewnimy otoczenie, że Twoja osobista marka dokładnie odzwierciedla to, kim jesteś i do czego jesteś zdolna.

Czytaj więcej

KONTAKT

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły na temat wybranej usługi? Napisz wiadomość. Wspólnie zbadamy Twoje potrzeby i zrobimy wstępny szkic określający warunki naszej współpracy

Skontaktuj się ze mną

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49

STRONY

REGULAMINY