Poznaj nas

INSTYTUCJA SZKOLENIOWA

Prowadzimy szkolenia m.in z zakresu marketingu PR, komunikacji w organizacji, praktyk antyprzemocowych, antymobbingowych, CSR. Od osobistego stylu komunikacyjnego zależy nasze samopoczucie, reputacja, wizerunek i tożsamość. Styl komunikacyjny to swoisty kod DNA możesz nad nim pracować, modyfikować ale jeśli, przyjmiesz niespójny ze sobą będziesz niewiarygodny. Sukces zawodowy i osobisty zależy bezpośrednio od tego w jaki sposób komunikujesz się ze światem i samym sobą.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (nr wpisu 2.32/00097/2022). Po otrzymaniu certyfikatu możesz go wydrukować bądź opublikować na przykład na LinkedIn oraz oczywiście dołączyć do swojego CV. Tym samym podnosisz swoje kompetencje oraz wartość na rynku pracy.

Oferujemy indywidualne podejście, rozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań, konkretne i jasne cele. Nasze działania są oparte na profesjonalnych narzędziach, badaniach oraz skrupulatnych analizach.

AGENCJA MARKETINGOWA

Barierą dla wielu firm w prowadzeniu skutecznego marketingu jest niewystarczająca wiedza, brak czasu także na naukę. Dlatego zlecanie marketingu specjalistom z zewnątrz ma się coraz lepiej. To rozwiązanie pozwala przedsiębiorcom spać spokojnie. 

Korzystając z naszych usług dysponujesz doświadczonymi profesjonalistami z branży, bez długoterminowych umów i kosztów pracowniczych. Otrzymujesz bieżący dostęp do praktycznej i sprawdzonej wiedzy o najnowszych trendach, metodach, technikach, trikach bez inwestowania w szkolenia pracowników.

Urlopy, zwolnienia, systemy motywacyjne nie są już Twoim zmartwieniem. Nie musisz się tego uczyć i rozumieć, wystarczy, że zobaczysz efekty; w raportach i ewaluacjach działań i wynikach sprzedaży.

Zaprojektujemy i stworzymy stronę i sklep www. Przygotujemy strategię marketingową. Poprowadzimy i rozwiniemy Twoje social media. Przeszkolimy Twoich pracowników. Wesprzemy Cię w działaniach marketingowych. Pomożemy Ci w rebrandingu Twojego biznesu.

Agata Baryła

Od trzech dekad pracuję na etatach i prowadzę firmę. Z wykształcenia jestem dziennikarką, medioznawczynią, kulturoznawczynią.

Na co dzień wspieram osoby indywidualne, firmy i zespoły w zakresie Personal brandingu, Employer Brandingu, komunikacji w zespołach, CSR, także w zakresie praktyk diversity, antyprzemocowych i antydyskryminacyjnych w organizacji.

Od trzech dekad pracuję na etatach i prowadzę firmę. Z wykształcenia jestem dziennikarką, medioznawczynią, kulturoznawczynią.

W 2016 założyłam magazyn internetowy Kobieca Sprawa, który z czasem ewoluował i dziś jest agencją doradczo – marketingową pod nazwą Świadoma Komunikacja. W 2019 roku odebrałam nagrodę w kategorii Dziennikarz Roku, w XXVIII finale Konkursu Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie”.

Podczas zawodowej drogi powierzano mi kluczowe dla organizacji stanowiska, byłam więc m.in vice-kanclerzem uczelni, dyrektorem spółki, szefem działu kontrolingu.

Zarządzałam dużymi i małymi zespołami z pełną świadomością jak ważna jest komunikacja w zespołach i tym, że jest czynnikiem bezpośrednio wpływającym na wyniki finansowe i pozafinsowe firm. Jako wykładowca akademicki wykładam m.in zarządzanie, marketing i komunikację w oświacie, komunikację interpersonalną z elementami porozumienia bez przemocy (NVC), komunikację społeczną, komunikację interkulturową w organizacji. Swojego czasu popełniłam książkę – mini poradnik o empatycznej komunikacji: Nie tym tonem! Czyli okiełznać hejtera.

Na co dzień wspieram osoby indywidualne, firmy i zespoły w zakresie Personal brandingu, Employer Brandingu, komunikacji w zespołach, CSR, także w zakresie praktyk diversity, antyprzemocowych i antydyskryminacyjnych w organizacji.

W wolnym czasie działam w projektach podnoszących kompetencje kobiet m.in w Regionalnym Kongresie Kobiet w Szczecinie, Zachodniopomorskim Centrum Praw Kobiet. Szkolę zespoły projektowe w zakresie komunikacji, mediów, social mediów. Współtworzę podcasty/debaty oraz webinaria szkoleniowe i publicystyczne.

Nikola Baryła

Odpowiadam za komunikację między firmą a klientem za pomocą mediów społecznościowych. Tworzę strategię działania, planuję i tworzę content na social media.
 
Tworzę strony i sklepy internetowe zgodnie z metodą UX. Projektuję doświadczenia odbiorcy od podstaw. Moim zadaniem jest zbudowanie nowoczesnej, mobile friendly i funkcjonalnej strony www.

O firmie

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 4

Informacje

Oferta

  • Szkolenia
  • Kursy online
  • Tworzenie stron
  • Marketing

Copyright 2022 Świadoma Komunikacja Agata Baryła. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright 2022 Świadoma Komunikacja Agata Baryła

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności Cookies