Oferta

Strony internetowe | Sklepy internetowe | Social Media

STRONY INTERNETOWE


Strona internetowa to Twoja wizytówka w internecie, dzięki której możesz w efektywny sposób zaprezentować swoją firmę, usługi czy produkty. Dzięki niej zdobędziesz więcej klientów.

Strona internetowa to wirtualna wizytówka Twojej firmy i właśnie na jej podstawie klient ocenia jakość Twoich produktów i usług, które oferujesz.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Stwórzmy wspólnie stronę, która będzie nowoczesna, estetyczna i dopasowana do potrzeb użytkowników

Projektujemy strony zgodnie z zasadami UX Design, czyli tworząc Twoją stronę www uwzględniamy potrzeby Twoich użytkowników, struktury, treści, interakcje czy elementy wizualne.

Kolejnym etapem po zaprojektowaniu i stworzeniu strony czy sklepu internetowego jest jego administrowanie. Zlecając to nam masz pewność, że Twoja witryna będzie działać poprawnie.

Czytaj dalej...

STRATEGIE MARKETINGOWE


Podstawowym celem opracowania strategii marketingowej dla Twojej firmy jest nadanie jej spójnego, przemyślanego kierunku rozwoju oraz zapewnienie bezpieczeństwa finansowego.

Marketing jest krwioobiegiem organizacji, a dzięki strategii nie działasz #bomisietakwydaje, wiesz kim jesteś w biznesie, kto jest Twoją grupą docelową, jaką masz przewagę nad konkurencją, jak, kiedy i po co będziesz się komunikować z klientem.

Poznajemy Ciebie, Twoją firmę, jej produkty oraz usługi. Analizujemy obecną sytuację marketingową i wspólnie redagujemy Twoją wizję, misję, wartości, korzyści dla Twojego klienta, Twoje cele krótko i długoterminowe.

Prześwietlamy Twoją konkurencję, badamy charakter i metodologię działalności marketingowej przedsiębiorstw stanowiących konkurencję wraz z konkretnymi przykładamiobecności w sieci i działań promocyjnych offline.

Czytaj dalej...

PERSONAL BRANDING


Marka osobista jest synonimem Twojej reputacji. Jest to wizerunek, jaki prezentujesz oraz jego wpływ, jaki ma zarówno na Twoją karierę zawodową, jak życie osobiste.

Bez względu na to, gdzie widzisz siebie w sferze zawodowej — jesteś studentką, kandydatką do pracy, właścicielem firmy czy freelancerem — budowanie marki osobistej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia stabilizacjifinansowej. Mówiąc wprost im bardziej jesteś autentyczna w tym co robisz, tym więcej zarobisz

Autentyczność to zbiór wyborów, których dokonujesz każdego dnia. Dokonuj takich wyborów by być uczciwą wobec siebie i otoczenia ale zrób to profesjonalnie. Bądź profesjonalna ale spójna i autentyczna.

Mając to na uwadze, dopasujemy to co prezentujesz w swoich mediach do Twoich słów, myśli i działań, upewnimy otoczenie, że Twoja osobista marka dokładnie odzwierciedla to, kim jesteś i do czego jesteś zdolna.

czytaj więcej...

SOCIAL MEDIA


Powierzając nam kompleksową Obsługę Social Mediów, możesz spokojnie zająć się prowadzeniem swojej firmy. Zbudujemy spójną i efektywną strategię komunikacyjną, którą wdrożymy w wybrane przez Ciebie nośniki.

To co jest receptą na sukces w social mediach to regularność. Regularna obsługa social mediów jest czasochłonna – składa się na to research, analiza konkurencji, tworzenie kreatywnych postów, planowanie, przygotowywanie grafik, a to dopiero początek całej drogi. 

Wkrótce więcej

O FIRMIE

Świadoma Komunikacja

ul. Plac Hołdu Pruskiego 8/403a

70-550 Szczecin

NIP 955 106 89 49

STRONY

REGULAMINY