EWA ROSA

EWA ROSA

 EFEKTYWNA SPRZEDAŻ,

BUDOWANIE TRWAŁYCH I EFEKTYWNYCH

ZESPOŁÓW SPRZEDAŻOWYCH

EKSPERT DS SZKOLEŃ HANDLOWYCH

Ewa Rosa- Ekspertka sprzedaży, która uwielbia dzielić się wiedzą i doświadczeniem , które zdobyła jako menadżer przez ponad 17 lat w korporacjach t.j.: Orange, Vobis, Mediaexpert (zaczynając od doradcy handlowego a kończąc jako regionalny menadżer sprzedaży  100-osobowego zespołu rozproszonego)  Autorka projektu „Biznes na dwóch nogach” – wspiera przedsiębiorców małych i średnich firm w łączeniu pracy offline i online, w zgodzie ze swoimi wartościami, mocnymi stronami. Pomaga zbudować MOCne zespoły, w których fundamentem są: komunikacja, wartości, kodeks honorowy, wykorzystanie naturalnych talentów zespołu. Dzięki temu wraz ze swoim zespołem kierowników sklepów zdobywała nagrody i wyróżnienia za najlepsze wyniki sprzedaży. Jest dumna ze swoich sprzedawców, których awansowała na stanowiska kierownicze, widząc w nich potencjał menadżerski i rozwijając te kompetencje.  Perfekcjonistka na odwyku, która inspiruje kobiety, aby ODPUŚCIĆ SOBIE i zyskać coś bezcennego….CZAS. Czas przeznaczony na odkładanie i poprawianie: analiz biznesowych, artykułów czy maili- bo można zrobić ładniej, estetyczniej, lepiej. Daj sobie poczuć radość i sprawczość poprzez działanie – poprzez zrobienie najmniejszego kroku do przodu.

Bo jesteś kompletna taka jaka jesteś!

Jeśli jak wiele przedsiębiorczych właśnie uruchomiłaś swój biznes lub dopiero marzysz o wyjściu z korporacji, czujesz chaos myśli, frustrację – bo nie wiesz  jak pozyskiwać nowych Klientów, marzysz aby sprzedawać swoje usługi /produkty z lekkością – jesteś w dobrym miejscu. Pomogę Ci znaleźć rozwiązanie.

Podczas sesji:

 • dowiesz się jakie są sposoby abyś rozpoznała i wykorzystała swoje talenty, zasoby, doświadczenie w prowadzeniu biznesu
 • sprecyzujesz  jaka jest Twoja grupa docelowa, do której sprzedajesz
 • poznasz w jaki sposób ułożyć komunikację i ofertę abyś mogła dotrzeć do Twojego idealnego Klienta
 • ustalimy kanały komunikacji i sprzedaży abyś mogła powtarzalnie przyciągać Klientów
 • dowiesz się w jaki sposób mówić do swoich Klientów, byś nie musiała krzyczeć w swoim marketingu: kup mnie ! (kup moją usługę, mój produkt)
 • policzymy jakie usługi/produkty musisz sprzedawać, w jakiej ilości abyś zarabiała tyle ile chcesz zarabiać
 • ustalimy lejek sprzedażowy –produkty/usługi, które są w zgodzie z Twoimi wartościami, zasobami
 • wybierzemy pierwszą ofertę, którą przygotujesz czując ekscytację i radość

Pomogę Tobie znaleźć dźwignię w biznesie, dzięki której możesz zarobić  tyle samo pracując mniej lub zwielokrotnić swoje zarobki, abyś poczuła radość, rozpoczynała dzień z uśmiechem i kończyła z wdzięcznością.

Umów się na wstępne darmowe spotkanie –  30 minutowa sesję biznesowa  1:1 i dowiedz się czego potrzebujesz, by skutecznie i efektywnie prowadzić swój biznes!

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez witrynę.

  Profesjonalna sesja biznesowa

  PLN998
  • ONLINE/stacjonarnie
  • 6 GODZIN