ANNA OSIECKA

ANNA OSIECKA

BUDOWA TRWAŁYCH I STABILNYCH RELACJI OSOBISTYCH

COACH RELACJI

Ania Osiecka – coach ze specjalizacją relacje. Absolwentka i członek Instytutu Coachingu Relacji w Kalifornii, z którym od lat współpracuje przy projektach badawczo-rozwojowych.

Pracuje głównie z kobietami, pomaga im zamknąć przeszłość, pokonać blokady, negatywne myśli i brak wiary, stojący najczęściej na drodze do szczęśliwego związku.

Jej sposób pracy opiera się na wieloletniej praktyce, sprawdzonej na dziesiątkach tysięcy kobiet na całym świecie. Korzystając z jej programów wsparcia, masz pewność, że otrzymujesz narzędzia, które są tak przygotowane, aby były skuteczne dla osób o różnych temperamentach, różnych wzorcach czy doświadczeniu z przeszłości. Głównym celem Ani jest to, aby każdy z kim pracuje, otrzymał gotowe do wdrożenia strategie, zaprojektowane tak, by w możliwe najkrótszym czasie osiągnął swoje cele!

W swojej pracy Ania łączy unikatowe narzędzia coachingowe opracowane przez wspomniany Relationship Coaching Institute, techniki pracy z podświadomością Terapii Linii Czasu oraz techniki afirmacji i medytacji Ho’oponopono.

To, za co najczęściej cenią ją klienci to otwarte serce, brak osądzania, stałe wsparcie i elastyczność w dostosowywaniu tempa i procesu do indywidualnych potrzeb.

Jej 4 główne programy pracy indywidualnej to:

Nowy początek – dedykowany osobom po rozstaniu, rozwodzie i chcących odbudować swoje życie osobiste, lub tych, które nigdy nie były w stałym związku.

Zostać czy odejść – dedykowany osobom w związku, borykającym się z dylematem: „Czy ten związek jest dla mnie? Powinnam dalej próbować czy odejść?”.

Szczęśliwy związek – dedykowany osobom, które są w związku i przeżywają kryzys, dotykają je problemy komunikacyjne, oddalenie, znudzenie itp.

Poczucie wartości – dedykowany każdemu, kto męczy się z negatywnym dialogiem wewnętrznym, ma sporo obaw, brak motywacji w działaniu, brak wiary w siebie i poczucia pewności w decyzjach oraz działaniach.

Skorzystaj z Sesji Strategicznej – Focus tutaj

Treningi video, stworzone przez Anię, które pomogą Ci samodzielnie, krok po kroku, rozwiązać Twoje problemy:

5 Kroków do szczęśliwego związku po rozstaniu

5 Kroków do stabilnego poczucia wartości

Sesja Quick Fix – Randki Online

Sesja Quick Fix – Mapa Komunikacji

Sesja Strategiczna Quick Fix - Mapa Komunikacji

PLN125
  • ONLINE
  • 3 GODZINY

5 kroków do szczęśliwego związku - Pakiet Video

PLN345
  • ONLINE
  • 5 KROKÓW

5 kroków do szczęśliwego związku - Pakiet Q&A

PLN595
  • ONLINE
  • 5 KROKÓW PLUS SESJE NA ZYWO