Czy strona internetowa się opłaca?

Czy strona internetowa się opłaca? Tak!

Strona internetowa to wirtualna wizytówka Twojej firmy i właśnie na jej podstawie klient ocenia jakość Twoich produktów i usług, które oferujesz. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. W każdej chwili Twoje, budowane przez lata profile na Facebooku, Instagramie, Tik Toku mogą zostać tymczasowo zablokowane lub całkowicie usunięte.

Jeśli opierasz swoje działania marketingowe jedynie na social mediach, to musisz wiedzieć, że uzależniasz swój biznes od polityk, regulaminów i interpretacji przepisów właścicieli tych platform. Procesy odzyskiwania kont są żmudne, czasochłonne i często niewiele można zdziałać.

Co to oznacza dla Twojego biznesu?

Natychmiastowe odcięcie od klientów. Czy to znaczy, że w ogóle nie powinno się działać w social mediach? Oczywiście, że nie. To oznacza, że strona www z własną domeną i hostingiem powinna stanowić Twoją bazę w sieci, a social media ważne ale dodatkowe kanały informacyjne. No dobra to już wiemy, że posiadanie własnej strony internetowej przynosi nam wiele korzyści:

  • Klienci trafiają na Ciebie przez social media a oceniają rzetelność Twojej firmy właśnie na podstawie strony internetowej.
  • Klienci oceniają jakość oferowanych usług/produktów poprzez stronę internetową.
  • Strona internetowa pełni funkcję wizytówki.
  • Nie opierasz swoich działań tylko na social mediach.

Strona ONE PAGE

Prowadzisz małą firmę i obecnie nie masz potrzeby inwestowania w bardzo rozbudowaną stronę a zależy Ci na zaprezentowaniu swoich usług/produktów w internecie- taka strona posłuży Ci jako wizytówka. Cała zawartość mieści się na jednej stronie, strona jest łatwa w obsłudze i czytelna dla Twojego klienta.

Strona MULTI PAGE

Jesteś ekspertem w danej dziedzinie i strona ma Ci służyć do promocji Twojej osoby, Twoich usług, produktów. Ma bloga, na którym możesz umieszczać wpisy, czy mieć możliwość np. własny system rezerwowania wizyt w Twoim gabinecie/salonie.

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy to idealne rozwiązanie, gdy sprzedajesz swoje usługi/produkty stacjonarnie ale chcesz zwiększyć sprzedaż.

Dzięki sklepowi internetowemu, jesteś w stanie dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów.

Lub zwyczajnie chcesz rozwinąć swoją markę osobistą i zacząć sprzedawać swoje produkty tylko w internecie, na przykład e-booki, szkolenia, warsztaty, kursy czy konsultacje online.

Chcesz stworzyć stronę internetową? Zapoznaj się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *