Masterclass z Anną- dla kogo jest?

Już niedługo bo za 5 dni odbędzie się Masterclass z Anną Osiecką, ekspertem ds Relacji. Zastanawiasz się czy to jest w ogóle skierowane do Ciebie?

Przeczytaj to co poniżej a okaże się, że tak!

  • Masz dylematy, czy zostać, czy odejść? 
  • W Twoim związku non stop kłócicie się o to samo? 
  • Zastanawiasz się, czy związek jest do „uratowania”?
  • Randkujesz i chcesz mieć pewność, kiedy warto dać szansę, a kiedy rozważyć zakończenie relacji? 
  • Chcesz nauczyć się budowania szacunku do siebie?
  • Zastanawiasz się czy tylko zamieszkanie razem weryfikuje związek? 

Wiesz co łączy powyższe dylematy – brak znajomości swoich związkowych deal breakers, czyli warunków koniecznych. 

Warunki konieczne dotyczą Twojego doświadczenia życia, więzi itp., są kluczowe dla tego, kim jesteśmy. Są czarno białe i niestety są również bazą do problemów w związku które często mogą pozostawać nierozwiązane latami. 

Ile z nas zna swoje warunki konieczne? Nieświadomie każdy z nas ma je w swoim wnętrzu, w sposób świadomy, bez intencjonalnej pracy nad sobą nie mamy jasnej definicji. Mamy owszem listy czego pragniemy, mapy marzeń, lub wiemy czego na pewno nie chcemy, ale rzadko mamy pełną jasność co jest naszym torem jeśli chodzi o życie z drugim człowiekiem.

„Ponad 80% moich klientów i klientów Instytutu Coachingu relacji , osób bardzo świadomych i dojrzałych nie ma jasności co do swojej listy absolutnych zerojedynkowych deal breakers.”

-Anna Osiecka 

Warunki są związane z granicami, czyli Twoją unikalną definicja tego co uważasz, że jest w porządku, a tym, co jest nie do zaakceptowania dla Ciebie w związku. Zdolność do zidentyfikowania i zakomunikowania swoich warunków koniecznych, a w kolejności granic oraz egzekwowanie ich  jest podstawą każdej relacji, a w związku partnerskim jest wręcz krytyczna. 

Chcesz poznać swoje związkowe delabreakers? Bądź z nami na najbliższych zajęciach Masterclass – 9.06.2021 o godzinie 18.00 

https://app.livewebinar.com/348-754-236 -pod tym linkiem wpisz przede wszystkim swojego maila, na który otrzymasz wszystkie informacje oraz unikalny dostęp na wydarzenie.

https://www.facebook.com/events/872580953321036/?active_tab=discussion -potrzebujesz więcej informacji, chcesz być na bieżąco? Kliknij w link i przenieś się do wydarzenia!

Musisz koniecznie być z nami! Do zobaczenia!