Trzy pułapki kiedy zaczynasz od nowa. Anna Osiecka

PUŁAPKI
[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=”” type=”legacy”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”true” min_height=”” hover_type=”none” link=”” border_sizes_top=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_sizes_right=”” first=”true”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Kiedy pracuję z kobietami, które zaczynają układać swoje życie na nowo, po rozstaniu, jedna kwestia jest dla nich absolutnie najważniejsza

– niepowtarzanie błędów z przeszłości.

Aby nowy związek zbudować na stabilnym i długofalowo dobrym fundamencie, warto już na samym początku zwrócić uwagę na trzy błędne postawy, które często właśnie przynoszą do naszego życia niechcianą powtórkę z przeszłości.

„Pułapka/błędna postawa” to z reguły nieświadomy wybór, podstawa decyzji, która wielokrotnie prowadzi do kolejnego rozczarowania w przyszłości.

Jakie są trzy najczęściej powtarzane błędne postawy?

Pułapka nr 1 – Niedostatek

Jeśli ta błędna postawa Cię dotyczy, uważasz (często nieświadomie), że liczba potencjalnych partnerów jest ograniczona i dlatego „powinnaś” wziąć to, co się „trafia”, aby nie zostać sama. Pułapka niedostatku, na głębszym poziomie, często dotyczy przekonania, że to, czego naprawdę pragniesz jest nieosiągalne i należy zadowolić się tym, co jest. Niestety to samospełniająca się przepowiednia, ponieważ kiedy oczekujesz mniej, zgadnij co się dzieje? Otrzymujesz mniej.

Pułapka nr 2 – Natychmiastowy związek

Może tak być, że część z nas ma tę pułapkę/błąd, choć raz, na sumieniu! W tej postawie, jeśli ona Cię dotyczy, bardzo szybko, od pierwszych kilku spotkań traktujesz relacje jako „stałą”. W tej postawie presja, aby związek działał jest ogromna, ponieważ zerwanie i ponowne bycie singielką jest niepożądanym „wynikiem”. Chcąc, jak najszybciej stałego związku często pomijasz etap „randkowania” i nie uwzględniasz również czasu na świadomie zrozumienie i poznanie “wartości bazowych”. Po czasie są one głównym powodem rozstania, a paradoksalnie bazowe różnice są do wychwycenia w ciągu pierwszych kilku miesięcy. Jeśli oczywiście Twoją intencją jest szczęśliwy związek, a nie po prostu jakikolwiek związek.

Pułapka nr 3 – Wybieranie potencjału

W tej postawie, jeśli Cię dotyczy, masz tendencję do angażowanie się w związek, koncentrując się na potencjale. Masz nadzieję, że niektóre rzeczy poprawią się lub zmienią z czasem. W tej sytuacji nie jesteś spełniona w teraźniejszości, ale liczysz, że później będzie lepiej. To naturalne, że każda relacja potrzebuje czasu, ale czymś innym jest poczucie – jeszcze nie wiem, czy to jest tym, czego szukam – od intencji – nie czuję się z tym ok, ale może to ulegnie zmianie, on ma ogromny potencjał.

Widzisz siebie, w którejś z tych pułapek? Podałam trzy przykładowe sytuacje trafiające się najczęściej. Jest ich oczywiście więcej, ale baza każdej z nich to głęboki lęk lub/oraz negatywne przekonanie. Pamiętaj, że to często może być nieuświadomione.

Jeśli pragniesz świadomie odbudować swoje życie po rozstaniu lub zrozumieć, jakie z Twoich mechanizmów stoją na drodze do szczęśliwego związku w Twoim życiu, rzuć okiem na trening 5 Kroków lub zapisz się do mnie na wstępną, bezpłatną konsultację. Wspólnie ustalimy najkrótszą i najlepszą drogę do zbudowania Twojego szczęśliwego życia po rozstaniu!

[/fusion_text][fusion_person name=”Anna Osiecka” title=”Coach relacji” picture=”https://kobiecasprawa.pl/wp-content/uploads/2021/01/Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska-68.jpeg” picture_id=”16594|full” pic_link=”” linktarget=”_self” pic_style=”” pic_style_blur=”” pic_style_color=”” pic_bordersize=”” pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”” hover_type=”none” background_color=”” content_alignment=”” icon_position=”” social_icon_boxed=”” social_icon_boxed_radius=”” social_icon_color_type=”” social_icon_colors=”” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=”” blogger=”” deviantart=”” discord=”” digg=”” dribbble=”” dropbox=”” facebook=”” flickr=”” forrst=”” instagram=”” linkedin=”” myspace=”” paypal=”” pinterest=”” reddit=”” rss=”” skype=”” soundcloud=”” spotify=”” tiktok=”” tumblr=”” twitch=”” twitter=”” vimeo=”” vk=”” wechat=”” whatsapp=”” xing=”” yahoo=”” yelp=”” youtube=”” email=”” phone=”” show_custom=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]Cześć, nazywam się Ania Osiecka i jestem coachem ze specjalizacją relacje. Uczę, jak budować trwałe, stabilne poczucie wartości oraz związki i relacje, które dają siłę radość, wsparcie i spełnienie.

Moje programy i kursy dedykuję każdemu, kto chce mieć realny wpływ na swoje życie i relacje w swoim życiu. Wierzę głęboko, że nasze poczucie spełnienia, radości na codzień, w dużej mierze zależy od jakość relacji jakie mamy.

Na czym polega praca ze mną?

W skrócie – na tym, abyśmy Twoją listę marzeń i celów wspólnie zmieniły w namacalną rzeczywistość. Szczególnie tą, która dotyczy miłości, poczucia wartości i związków!

Bardzo często spotykam wiele kobiet, które mają gotowe mapy marzeń, pragnienia, cele w które nie wierzą, lub tracą wiarę w ich realność. Szczególnie w obszarze osobistym! O ile dopuszczają swój realny wpływ w obszarach zawodowych, to w osobistym często mówią – nie mam na to wpływu, do tanga trzeba dwojga.

Niezależnie co jest Twoim pragnieniem osobistym i co stoi na drodze do realizacji, mogę Cię zapewnić o jednym – w obszarze osobistym masz taki sam wpływ na swoje życie, jak w każdym innym obszarze Twojego życia. Twoje wnętrze decyduje o tym kogo przyciągasz i “wpuszczasz” do swojego życia, a jeśli jesteś w związku, Twoje wnętrze ma również wpływ na to czego doświadczasz.

Moje programy i praca 1:1 służą temu, abyś usunęła wszelkie blokady, które stoją na drodze do spełnionego, dobrego, harmonijnego, pełnego miłości związku i relacji w Twoim życiu, szczególnie, jeśli musisz zaczynać od nowa, lub kilka razy podejmowałaś próby, cały czas wracając do punktu wyjścia.

Każdy z nas jest inny, dlatego pracując z Tobą, nie bazuje tylko na swoim doświadczeniu swoim związku i relacjach. Własne doświadczenie bywa pomocne, ale każdy z nas jest inaczej ukształtowany, ma inny system nerwowy, bazowe programy lękowe/przekonania i dlatego w pracy 1:1 oraz moich kursach, ebookach stawiam na jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i najbardziej aktualne podejście w pracy coachingowej na świecie.

Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute (RCI) w Kalifornii – najstarsza szkoła coachingu zajmująca się obszarem relacji międzyludzkich.

Unikatowe podejście do rozwoju, realizacji pragnień opracowane przez RCI, pomogły setkom tysięcy osób na całym świecie, w tym moim klientom w Polsce i USA, zbudować związki, relacje i życie, którego pragnęły.

Jeśli szczęśliwy związek, stabilne poczucie wartości to Twoje pragnienie, ale nie wiesz od czego zacząć zapisz się na wstępną, bezpłatną, konsultacje i wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie podejście. Jeśli Twoje wyzwania będą wyłącznie z zakresu pracy typowo terapeutycznej skieruję Cię do terapeuty.

Cała prawda o relacjach – Coach relacji


Kontakt:
Telefon: +48 500 273 963
E-mail: kontakt@calaprawdaorelacjach.pl
[/fusion_person][fusion_title title_type=”highlight” rotation_effect=”bounceIn” display_time=”1200″ highlight_effect=”underline_zigzag” loop_animation=”off” highlight_width=”9″ highlight_top_margin=”0″ before_text=”” rotation_text=”” highlight_text=”Zapraszam Cię na moje szkolenia!” after_text=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” content_align_medium=”” content_align_small=”” content_align=”left” size=”1″ font_size=”” animated_font_size=”” fusion_font_family_title_font=”” fusion_font_variant_title_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_shadow=”no” text_shadow_vertical=”” text_shadow_horizontal=”” text_shadow_blur=”0″ text_shadow_color=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” margin_top_mobile=”” margin_bottom_mobile=”” text_color=”” animated_text_color=”” highlight_color=”” style_type=”default” sep_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” /][fusion_builder_row_inner][fusion_builder_column_inner type=”1_1″ layout=”1_1″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” dimension_margin=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”true” border_position=”all” first=”true”][fusion_imageframe image_id=”17080|full” max_width=”” sticky_max_width=”” style_type=”” blur=”” stylecolor=”” hover_type=”none” bordersize=”” bordercolor=”” borderradius=”” align_medium=”none” align_small=”none” align=”none” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” lightbox_image_id=”” alt=”” link=”https://kobiecasprawa.pl/produkt/5-krokow-do-szczesliwego-zwiazku-pakiet-qa/” linktarget=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″]https://kobiecasprawa.pl/wp-content/uploads/2021/03/Produkty-sklep-online-4.png[/fusion_imageframe][/fusion_builder_column_inner][/fusion_builder_row_inner][fusion_products_slider picture_size=”auto” cat_slug=”mentoring” number_posts=”5″ offset=”0″ out_of_stock=”include” carousel_layout=”title_on_rollover” autoplay=”no” columns=”5″ column_spacing=”13″ scroll_items=”” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” show_cats=”yes” show_price=”yes” show_sale=”no” show_buttons=”yes” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]