Bagaż przeszłości a nowy związek?

bagaż
[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=”” type=”legacy”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”true” min_height=”” hover_type=”none” link=”” border_sizes_top=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_sizes_right=”” first=”true”][fusion_text]

Wszyscy mamy „bagaż z przeszłości”, który może wpływać chwilowo lub długofalowo na nowy związek. Czy miewasz rozważania:

„Kiedy zaczynam nową relację, wszystko idzie dobrze, dopóki on nie dowie się o tym, że mam np. kredyt z byłym mężem, epizody depresji lub trudne dzieciństwo za sobą?”;

„Czy powinnam zająć się (wstaw swój bagaż z przeszłości), zanim zacznę nowy związek lub zdecyduję się znowu umawiać?”;

„Boję się, że nikt nigdy nie zaakceptuje (tu wstaw swój bagaż z przeszłości)?”.

Posiadanie „bagażu z przeszłości” jest naturalną częścią życia, chociaż często przynosi poczucie wstydu i niepewności. Jeśli masz bagaż, który ciąży Ci na plecach mam dla Ciebie kilka wskazówek!

  1. Zaakceptuj swój bagaż. Jeśli czujesz wstyd, prawo przyciągania będzie działać przeciwko Tobie, niestety. Wybacz sobie, że masz bagaż, potraktuj go jako bazę do swojej największej transformacji. 
  2. Poszukaj wsparcia, jeśli go potrzebujesz. Jeżeli od dłuższego czasu unikasz otworzenia się na nowy związek, pewne blokady mogą nie odejść same, dlatego wsparcie specjalisty, na pewnym etapie bywa bardzo potrzebne.
  3. Przyjrzyj się, jakie masz przekonania na temat miłości, związków i siebie. Czy uważasz, że zasługujesz na miłość? Kiedy jesteś w pełni sobą otrzymujesz akceptację i miłość? Czasem największy bagaż jest w Twojej głowie!
  4. Daj sobie prawo do stopniowego rozwoju relacji. Nie musisz na pierwszej randce opowiadać o swojej przeszłości, emocjach i najintymniejszych obszarach swojego życia. Nie chodzi oczywiście o to, abyś budowała przywiązanie, angażowała emocje na błędnych wyobrażeniach o sobie. Chodzi wyłącznie o danie sobie przyzwolenia na tempo właściwe dla Ciebie. Oczywiście pamiętaj – za bagaż nie przyjmuję tu posiadania dzieci. Dla niektórych osób jest to kluczowe kryterium, które warto poruszyć przed dalszym zaangażowaniem.
  5. W odpowiednim momencie dla Ciebie, jeśli Twoja przeszłość w dużej mierze, będzie wpływać na kolejny związek, zweryfikuj podejście potencjalnego partnera do tego tematu. Potraktuj to jako fakt, element Twojego życia/przeszłości, a nie osąd lub powód do wstydu.

Uporządkowanie przeszłości i naszego podejścia do niej to krok nr 1 w budowaniu szczęśliwego związku po rozstaniu. Pomimo, że tak często to powtarzamy – “Czas, leczy rany”, to niestety to powiedzenie ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Czas powoduje złagodzenie emocji/odczuć od razu po rozstaniu, ale sam upływ czasu, nie porządkuje naszego wnętrza na przyszłość.

Jeśli potrzebujesz wsparcia polecam kurs wideo + sesje na żywo – 5 kroków na nowy początek!

[/fusion_text][fusion_person name=”Anna Osiecka” title=”Coach relacji” picture=”https://kobiecasprawa.pl/wp-content/uploads/2021/01/Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska-68.jpeg” picture_id=”16594|full” pic_link=”” linktarget=”_self” pic_style=”” pic_style_blur=”” pic_style_color=”” pic_bordersize=”” pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”” hover_type=”none” background_color=”” content_alignment=”” icon_position=”” social_icon_boxed=”” social_icon_boxed_radius=”” social_icon_color_type=”” social_icon_colors=”” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=”” blogger=”” deviantart=”” discord=”” digg=”” dribbble=”” dropbox=”” facebook=”” flickr=”” forrst=”” instagram=”” linkedin=”” myspace=”” paypal=”” pinterest=”” reddit=”” rss=”” skype=”” soundcloud=”” spotify=”” tiktok=”” tumblr=”” twitch=”” twitter=”” vimeo=”” vk=”” wechat=”” whatsapp=”” xing=”” yahoo=”” yelp=”” youtube=”” email=”” phone=”” show_custom=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]Cześć, nazywam się Ania Osiecka i jestem coachem ze specjalizacją relacje. Uczę, jak budować trwałe, stabilne poczucie wartości oraz związki i relacje, które dają siłę radość, wsparcie i spełnienie.

Moje programy i kursy dedykuję każdemu, kto chce mieć realny wpływ na swoje życie i relacje w swoim życiu. Wierzę głęboko, że nasze poczucie spełnienia, radości na codzień, w dużej mierze zależy od jakość relacji jakie mamy.

Na czym polega praca ze mną?

W skrócie – na tym, abyśmy Twoją listę marzeń i celów wspólnie zmieniły w namacalną rzeczywistość. Szczególnie tą, która dotyczy miłości, poczucia wartości i związków!

Bardzo często spotykam wiele kobiet, które mają gotowe mapy marzeń, pragnienia, cele w które nie wierzą, lub tracą wiarę w ich realność. Szczególnie w obszarze osobistym! O ile dopuszczają swój realny wpływ w obszarach zawodowych, to w osobistym często mówią – nie mam na to wpływu, do tanga trzeba dwojga.

Niezależnie co jest Twoim pragnieniem osobistym i co stoi na drodze do realizacji, mogę Cię zapewnić o jednym – w obszarze osobistym masz taki sam wpływ na swoje życie, jak w każdym innym obszarze Twojego życia. Twoje wnętrze decyduje o tym kogo przyciągasz i “wpuszczasz” do swojego życia, a jeśli jesteś w związku, Twoje wnętrze ma również wpływ na to czego doświadczasz.

Moje programy i praca 1:1 służą temu, abyś usunęła wszelkie blokady, które stoją na drodze do spełnionego, dobrego, harmonijnego, pełnego miłości związku i relacji w Twoim życiu, szczególnie, jeśli musisz zaczynać od nowa, lub kilka razy podejmowałaś próby, cały czas wracając do punktu wyjścia.

Każdy z nas jest inny, dlatego pracując z Tobą, nie bazuje tylko na swoim doświadczeniu swoim związku i relacjach. Własne doświadczenie bywa pomocne, ale każdy z nas jest inaczej ukształtowany, ma inny system nerwowy, bazowe programy lękowe/przekonania i dlatego w pracy 1:1 oraz moich kursach, ebookach stawiam na jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i najbardziej aktualne podejście w pracy coachingowej na świecie.

Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute (RCI) w Kalifornii – najstarsza szkoła coachingu zajmująca się obszarem relacji międzyludzkich.

Unikatowe podejście do rozwoju, realizacji pragnień opracowane przez RCI, pomogły setkom tysięcy osób na całym świecie, w tym moim klientom w Polsce i USA, zbudować związki, relacje i życie, którego pragnęły.

Jeśli szczęśliwy związek, stabilne poczucie wartości to Twoje pragnienie, ale nie wiesz od czego zacząć zapisz się na wstępną, bezpłatną, konsultacje i wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie podejście. Jeśli Twoje wyzwania będą wyłącznie z zakresu pracy typowo terapeutycznej skieruję Cię do terapeuty.

Cała prawda o relacjach – Coach relacji


Kontakt:
Telefon: +48 500 273 963
E-mail: kontakt@calaprawdaorelacjach.pl
[/fusion_person][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container type=”flex” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” min_height=”” hundred_percent_height_scroll=”no” align_content=”stretch” flex_align_items=”flex-start” flex_justify_content=”flex-start” flex_column_spacing=”” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” container_tag=”div” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” link_color=”” link_hover_color=”” border_sizes=”” border_sizes_top=”” border_sizes_right=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing_medium=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” spacing_small=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_dimensions_medium=”” padding_top_medium=”” padding_right_medium=”” padding_bottom_medium=”” padding_left_medium=”” padding_dimensions_small=”” padding_top_small=”” padding_right_small=”” padding_bottom_small=”” padding_left_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” box_shadow=”no” box_shadow_vertical=”” box_shadow_horizontal=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” z_index=”” overflow=”” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_blend_mode=”none” video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” absolute=”off” absolute_devices=”small,medium,large” sticky=”off” sticky_devices=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_background_color=”” sticky_height=”” sticky_offset=”” sticky_transition_offset=”0″ scroll_offset=”0″ animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”true” border_position=”all” first=”true”][fusion_title title_type=”highlight” rotation_effect=”bounceIn” display_time=”1200″ highlight_effect=”underline_zigzag” loop_animation=”off” highlight_width=”9″ highlight_top_margin=”0″ before_text=”” rotation_text=”” highlight_text=”Chcesz znać terminy szkoleń z Anną. Napisz, prześlemy harmonogram spotkań!” after_text=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” content_align_medium=”” content_align_small=”” content_align=”left” size=”1″ font_size=”” animated_font_size=”” fusion_font_family_title_font=”” fusion_font_variant_title_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_shadow=”no” text_shadow_vertical=”” text_shadow_horizontal=”” text_shadow_blur=”0″ text_shadow_color=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” margin_top_mobile=”” margin_bottom_mobile=”” text_color=”” animated_text_color=”” highlight_color=”” style_type=”default” sep_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Your Content Goes Here

[/fusion_title]

    [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]