Serce czy rozum? Szczęśliwy związek to mit?

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=”” type=”legacy”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”true” min_height=”” hover_type=”none” link=”” border_sizes_top=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_sizes_right=”” first=”true”][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Jeśli miałabym wybrać, co jest jedną z najważniejszych składowych fundamentu pod szczęśliwy związek, byłaby to zasada – aby dostać to, czego naprawdę pragniesz, musisz powiedzieć „nie” temu, czego nie chcesz. Proste, ale nie do końca łatwe w wykonaniu!

Miałaś w swoim życiu sytuacje, kiedy zdecydowałaś się na tzw. „ok pracę” lub „ok związek”, wewnętrznie czując, że to nie jest to, czego pragniesz? Albo może nie do końca czułaś czy to jest to?

Jeśli tak, to poniżej znajdziesz kilka wskazówek, wyjątkowo ważnych dla Ciebie na przyszłość!

  1. Każdy wybór ma długofalowe konsekwencje. Bardzo często o tym zapominamy. Szczególnie w obszarze związków! Budując przywiązanie z osobą, która nie jest dla Ciebie, możesz zamykać swoją energię na przyciągnięcie kogoś właściwego.
  2. Jeśli masz obawy i wątpliwości, to czasami może być to kwestia niechęci do wyjścia ze strefy komfortu, ale czasami to obawy, które są słuszne i warto im się bliżej przyjrzeć.
  3. Jeśli masz w przeszłości sporo wyborów, które okazały się długofalowo nie najlepsze dla Ciebie – postaw na głębsze poznanie siebie i swoich mechanizmów działania, podejmowania decyzji, reagowania w stresie oraz swój temperament! Kluczem do długofalowo dobrej decyzji jest balans pomiędzy sercem i rozumem. Poczujesz go lepiej, znając siebie – szczególnie obszary nieuświadomione do tej pory.
  4. Jeśli decyzja jest bardzo ważna i może mieć poważne konsekwencje w przyszłości, zapytaj innych, ale tylko zaufanych osób, które są Ci życzliwe, i co ważne, same nie mają silnych programów lękowych/negatywnych przekonań w obszarze, o który pytasz.

Co popycha Cię w kierunku wyborów nie do końca dobrych dla Ciebie? Rodzaj przekonania, lęku, nawyk działania?

Fakt, można uznać, że każde wydarzenie nas czegoś uczy i zawsze można po jakimś czasie zrezygnować. Jednak pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz, budując życie, którego pragniesz – tą którą kieruje lęk (a on nie jest najlepszym doradcą) lub tą dyktowaną sercem i rozumem, które będą wybierały najlepsze dla Ciebie rozwiązania i najkrótszą drogę do upragnionych celów i realizacji.

[/fusion_text][fusion_person name=”Anna Osiecka” title=”Coach relacji” picture=”https://kobiecasprawa.pl/wp-content/uploads/2021/01/Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska-68.jpeg” picture_id=”16594|full” pic_link=”https://kobiecasprawa.pl/anna-osiecka/” linktarget=”_self” pic_style=”” pic_style_blur=”” pic_style_color=”” pic_bordersize=”” pic_bordercolor=”” pic_borderradius=”” hover_type=”none” background_color=”” content_alignment=”” icon_position=”” social_icon_boxed=”” social_icon_boxed_radius=”” social_icon_color_type=”” social_icon_colors=”” social_icon_boxed_colors=”” social_icon_tooltip=”” blogger=”” deviantart=”” discord=”” digg=”” dribbble=”” dropbox=”” facebook=”” flickr=”” forrst=”” instagram=”” linkedin=”” myspace=”” paypal=”” pinterest=”” reddit=”” rss=”” skype=”” soundcloud=”” spotify=”” tiktok=”” tumblr=”” twitch=”” twitter=”” vimeo=”” vk=”” wechat=”” whatsapp=”” xing=”” yahoo=”” yelp=”” youtube=”” email=”” phone=”” show_custom=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]Cześć, nazywam się Ania Osiecka i jestem coachem ze specjalizacją relacje. Uczę, jak budować trwałe, stabilne poczucie wartości oraz związki i relacje, które dają siłę radość, wsparcie i spełnienie.

Moje programy i kursy dedykuję każdemu, kto chce mieć realny wpływ na swoje życie i relacje w swoim życiu. Wierzę głęboko, że nasze poczucie spełnienia, radości na codzień, w dużej mierze zależy od jakość relacji jakie mamy.

Na czym polega praca ze mną?

W skrócie – na tym, abyśmy Twoją listę marzeń i celów wspólnie zmieniły w namacalną rzeczywistość. Szczególnie tą, która dotyczy miłości, poczucia wartości i związków!

Bardzo często spotykam wiele kobiet, które mają gotowe mapy marzeń, pragnienia, cele w które nie wierzą, lub tracą wiarę w ich realność. Szczególnie w obszarze osobistym! O ile dopuszczają swój realny wpływ w obszarach zawodowych, to w osobistym często mówią – nie mam na to wpływu, do tanga trzeba dwojga.

Niezależnie co jest Twoim pragnieniem osobistym i co stoi na drodze do realizacji, mogę Cię zapewnić o jednym – w obszarze osobistym masz taki sam wpływ na swoje życie, jak w każdym innym obszarze Twojego życia. Twoje wnętrze decyduje o tym kogo przyciągasz i “wpuszczasz” do swojego życia, a jeśli jesteś w związku, Twoje wnętrze ma również wpływ na to czego doświadczasz.

Moje programy i praca 1:1 służą temu, abyś usunęła wszelkie blokady, które stoją na drodze do spełnionego, dobrego, harmonijnego, pełnego miłości związku i relacji w Twoim życiu, szczególnie, jeśli musisz zaczynać od nowa, lub kilka razy podejmowałaś próby, cały czas wracając do punktu wyjścia.

Każdy z nas jest inny, dlatego pracując z Tobą, nie bazuje tylko na swoim doświadczeniu swoim związku i relacjach. Własne doświadczenie bywa pomocne, ale każdy z nas jest inaczej ukształtowany, ma inny system nerwowy, bazowe programy lękowe/przekonania i dlatego w pracy 1:1 oraz moich kursach, ebookach stawiam na jak najlepsze przygotowanie merytoryczne i najbardziej aktualne podejście w pracy coachingowej na świecie.

Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute (RCI) w Kalifornii – najstarsza szkoła coachingu zajmująca się obszarem relacji międzyludzkich.

Unikatowe podejście do rozwoju, realizacji pragnień opracowane przez RCI, pomogły setkom tysięcy osób na całym świecie, w tym moim klientom w Polsce i USA, zbudować związki, relacje i życie, którego pragnęły.

Jeśli szczęśliwy związek, stabilne poczucie wartości to Twoje pragnienie, ale nie wiesz od czego zacząć zapisz się na wstępną, bezpłatną, konsultacje i wspólnie ustalimy najlepsze dla Ciebie podejście. Jeśli Twoje wyzwania będą wyłącznie z zakresu pracy typowo terapeutycznej skieruję Cię do terapeuty.

Cała prawda o relacjach – Coach relacji


Kontakt:
Telefon: +48 500 273 963
E-mail: kontakt@calaprawdaorelacjach.pl[/fusion_person][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_builder_container type=”flex” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” min_height=”” hundred_percent_height_scroll=”no” align_content=”stretch” flex_align_items=”flex-start” flex_justify_content=”flex-start” flex_column_spacing=”” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” container_tag=”div” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” status=”published” publish_date=”” class=”” id=”” link_color=”” link_hover_color=”” border_sizes=”” border_sizes_top=”” border_sizes_right=”” border_sizes_bottom=”” border_sizes_left=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing_medium=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” spacing_small=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_dimensions_medium=”” padding_top_medium=”” padding_right_medium=”” padding_bottom_medium=”” padding_left_medium=”” padding_dimensions_small=”” padding_top_small=”” padding_right_small=”” padding_bottom_small=”” padding_left_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” box_shadow=”no” box_shadow_vertical=”” box_shadow_horizontal=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” z_index=”” overflow=”” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_blend_mode=”none” video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” absolute=”off” absolute_devices=”small,medium,large” sticky=”off” sticky_devices=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_background_color=”” sticky_height=”” sticky_offset=”” sticky_transition_offset=”0″ scroll_offset=”0″ animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ align_self=”auto” content_layout=”column” align_content=”flex-start” content_wrap=”wrap” spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” type_medium=”” type_small=”” order_medium=”0″ order_small=”0″ dimension_spacing_medium=”” dimension_spacing_small=”” dimension_spacing=”” dimension_margin_medium=”” dimension_margin_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_medium=”” padding_small=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hover_type=”none” border_sizes=”” border_color=”” border_style=”solid” border_radius=”” box_shadow=”no” dimension_box_shadow=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” box_shadow_style=”” background_type=”single” gradient_start_color=”” gradient_end_color=”” gradient_start_position=”0″ gradient_end_position=”100″ gradient_type=”linear” radial_direction=”center center” linear_angle=”180″ background_color=”” background_image=”” background_image_id=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” background_blend_mode=”none” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” filter_type=”regular” filter_hue=”0″ filter_saturation=”100″ filter_brightness=”100″ filter_contrast=”100″ filter_invert=”0″ filter_sepia=”0″ filter_opacity=”100″ filter_blur=”0″ filter_hue_hover=”0″ filter_saturation_hover=”100″ filter_brightness_hover=”100″ filter_contrast_hover=”100″ filter_invert_hover=”0″ filter_sepia_hover=”0″ filter_opacity_hover=”100″ filter_blur_hover=”0″ last=”true” border_position=”all” first=”true”][fusion_title title_type=”highlight” rotation_effect=”bounceIn” display_time=”1200″ highlight_effect=”underline_zigzag” loop_animation=”off” highlight_width=”9″ highlight_top_margin=”0″ before_text=”” rotation_text=”” highlight_text=”SPRAW SOBIE PRZEZENT NA WALENTYNKI. ZAPISZ SIĘ NA LIVE’A Z ANNĄ OSIECKĄ” after_text=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” content_align_medium=”” content_align_small=”” content_align=”left” size=”1″ font_size=”” animated_font_size=”” fusion_font_family_title_font=”” fusion_font_variant_title_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_shadow=”no” text_shadow_vertical=”” text_shadow_horizontal=”” text_shadow_blur=”0″ text_shadow_color=”” margin_top_medium=”” margin_bottom_medium=”” margin_top_small=”” margin_bottom_small=”” margin_top=”” margin_bottom=”” margin_top_mobile=”” margin_bottom_mobile=”” text_color=”” animated_text_color=”” highlight_color=”” style_type=”default” sep_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Your Content Goes Here

[/fusion_title]

    [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]