Lęk, niepewność, strach, zwątpienie. Spotkanie z Trenerką Mocnych Stron Kingą Bogdańską

Dziś bardziej niż kiedykolwiek jest nam potrzebna otucha, rozmowa, zastanowienie się co dalej. Emocje sięgają zenitu a towarzyszą dziś każdej kobiecie w Polsce. Gorąco zapraszamy na spotkanie online i rozmowy o tym jak rozpoznawać emocje.

CZUJESZ, ŻE BRAKUJE CI SIŁ??

11 miesiąc tego roku, z czego ponad połowa to była konkretna jazda emocjonalna, której nie widać końca. Pandemia COVID-19 większości z nas nie odebrała zdrowia fizycznego ani życia.

 

 

Ten demoniczny wirus spowodował, że weszliśmy w kołowrotek wielu strat. Traciliśmy wolność, prywatność, plany, marzenia, poczucie bezpieczeństwa, święty spokój, pracę, oszczędności, plany na przyszłość, wypracowaną linię tali.

Długofalowy stres spowodował, że wytrzymałość przestała działać i zwyczajnie często brakuje siły na to, by wstać z łóżka. Zebrać się w sobie i iść dalej. Jego skutki dotykają dotkliwie. Różni się to nieco od fizycznego zmęczenia, ciało podlega stałej kontroli ze strony umysłu, co może wywołać także fizyczne objawy.
Jak więc sobie z tym radzić?

Przede wszystkim należy sprawdzić czy to osłabienie organizmu spowodowane długofalowym stresem czy początek depresji.

Uświadom sobie czy w Twoim „kotle” się nie przelewa. Kiedy do przeładowanego kotła dodasz jeszcze silnie stresujący bodziec (zmianę pracy, kryzys w małżeństwie, czy nadmiar obowiązków), który wymaga od Ciebie zwiększonego zaangażowania przez dłuższy czas, możesz doprowadzić swój organizm do przemęczenia.
Powoduje to nerwowość, a umysł zaczyna płatać figle, problemy z pamięcią i zaćmienia umysłowe, luki o drobnych szczegółach, o których zwykliśmy pamiętać, jeszcze bardziej zaogniają problem.

Kiedy jesteś sfrustrowana tym, jak się czujesz, zapisz bolesne emocje i tego co Cię trapi . To przyniesie Ci ulgę.
Kiedy czujesz się wyjątkowo zdołowana zrób coś – nowe działania prowadzą do uwalniania dopaminy w mózgu. Jest to środek chemiczny, który może sprawić, że poczujesz się mniej przygnębiona. Spróbuj zrobić coś, co Cię osobiście interesuje. Mnie bardzo pomagało rysowanie.

Uważaj na to, co jesz, gdyż niektóre pokarmy sprawiają, że możesz czuć się osowiała i powodują późniejszy, nagły spadek cukru w organizmie. Zadbaj o to, by jeść regularnie, w ten sposób utrzymasz
stały poziom energii.
Rób przerwy w pracy. Jeśli czujesz, że Twoje oczy same się zamykają i czerwienią podczas pracy przy komputerze, to znak, że powinnaś zrobić sobie przerwę. Zwiększysz wydajność swojej pracy, gdy choć na chwilę się od niej oderwiesz: pooddychasz świeżym powietrzem i rozciągniesz swoje ciało.

Przejmij kontrolę nad stresem – przewlekły stres wywołuje objawy zmęczenia, ale istnieje wiele sposobów, aby sobie z nim radzić. Jeśli chcesz je poznać serdecznie Cię zapraszam na moje warsztaty on-line już 14 listopada. Podczas nich zaprzyjaźnisz się ze swoim stresem, poznasz jak sobie z nim radzić, nauczysz się rozpoznawać emocje i dowiesz się jak działasz w kryzysie i jak możesz sobie w tym pomóc.

Przy kawie porozmawiamy m.in o  technikach radzenia sobie z własnymi emocjami i stresem, a także z niekontrolowanymi wybuchami gniewu, radzeniu sobie ze strachem i lękiem przed tym co będzie.

Kim jest nasza rozmówczyni?

Konga Bogdańska to certyfikowany trener FRIS®, Mentorka Kobiet Spełnionych, autorka książki „Mistrzyni Swojego Życia”, wielu ebooków  i unikalnych programów dla kobiet, współautorka  kilku książek,  mówca motywacyjny, współprowadząca audycję w Radio Pasja „Stacja Motywacja”.

Jest autorką programu rozwojowego „MISTRZOWSKA AKADEMIA”, za który zdobyła statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.

W 2017 roku odebrała statuetkę Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality, w 2018 i 2019 roku nagrodę Diamenty Kobiecego Biznesu.

2019 rok zakończyła z nagrodą TRENER ROKU 2019. Rok 2020 rozpoczęła ze statuetką KOBIETA KTÓRA INSPIRUJE.

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu zdobywanemu przez ponad 15 lat, jest doceniana przez grono klientów  z pierwszych stron gazet oraz liczne firmy, dla których prowadzi treningi, warsztaty, procesy zmian.

Do współpracy zapraszają ją: korporacje, resort sprawiedliwości, placówki edukacyjne, administracja publiczna,  marki kobiece, ale także sektory, w których dominują męskie zespoły, np.. branża IT. Wspiera te branże pomagając zespołom w zarządzaniu zmianą oraz kryzysem. Wykorzystując kwestionariusze FRIS® oraz Strengths Explorer diagnozuje wrodzone talenty i na ich podstawie buduje synergiczne zespoły.

Od wielu lat wspiera kobiety w budowaniu autentycznej pewności siebie oraz radzeniu sobie ze stresem i zarządzaniu emocjami. Jej sztandarowym projektem jest Akademia Liderek w której już wzięło udział ponad 1000 zadowolonych kobiet oraz SILNA MIMO WSZYSTKO- warsztaty podczas których uczestniczki uczą się nazywać swoje emocje, diagnozują swoje reakcje na stres oraz odkrywają obszary które mogą być ich siłą w trudnych życiowych momentach. Najbliższe warsztaty on-line  odbędą się  14 listopada.   Każda osoba zakupując bilet (tylko 49 zł)  na najbliższe warsztaty otrzyma prezent o wartości 29 zł: ebook MOJE SPOSOBY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM : https://kingabogdanska.com/produkt/silna-mimo-wszystko-warsztaty-w-warszawie/

Zakochana w naturze oraz mocy z niej pochodzącej stworzyła naturalne  olejowe perfumy SENS by Kinga Bogdańska. Terapeutyczna moc 12 olejków ma oddziaływać na wiele obszarów : poprawić nastrój, podnieść energię, obudzić kobiecość, wzmocnić pewność siebie i zrelaksować kiedy ciało potrzebuje odetchnąć.

Dla wszystkich osób możliwość zakupienia perfum ze zniżką 50 zł na hasło KOBIECA SPRAWA pod linkiem: https://kingabogdanska.com/produkt/perfumy-sens-by-kinga-bogdanska/

Jest niezwykle kreatywna i w wolnym czasie projektuje kolejne produkty wspierające kobiety. Lada moment na rynek wejdzie płyta z medytacjami POKOCHAJ SIEBIE- PIERWSZY KROK DO SUKCESU.

Link do FB: https://www.facebook.com/Kinga-Bogdańska-Mentorka-Kobiet-Mistrzyń-Swojego-Życia-216201621756468/

Link do FP SENS: https://www.facebook.com/SENSbyKingaBogdanska/

Zapraszamy w piątek o godzinie 14.00

LINK DO TRANSMISJI ONLINE