Czym jest spalony? Już nikt nigdy więcej nie złapie Cię na tym, że nie wiesz!

Na pytanie czym jest spalony? dostajemy dreszczy. Poniżej wskażemy jak raz na zawsze zapamietać na czym to polega. Wówczas bez strachu obejrzymy każdy mecz.

Włącz kobiecą wyobraźnię i instynkt.

Miejsce meczu: sklep z ciuchami.

Akcja:

Widzisz upragnioną kieckę, masz już w koszyku ich wiele ale nie tę jedyną. Biegniesz do kasy, bo tłum straszny, więc spieszysz się by być najpierwszą! Dobiegasz do kasy i nagle słyszysz okrzyk: mam ją! To koleżanka biegnie za tobą i krzyczy z radością. Otaczają Cię inne dziewczyny wiec skupiasz się by przejąć rzuconą w twoją stronę kieckę nie przestając biec.

… i teraz UWAGA!

Jeśli w chwili rzucenia do nas sukienki będziemy pierwsze i jedyne przy kasie zostawiając za nami wszystkie klientki, a przed sobą będziemy miały tylko kasę, to niestety to jest WŁAŚNIE SPALONY I nie kupimy tej sukienki!

DACIE WIARĘ?

Dlatego by uniknąć spalonego, gdy koleżanka będzie rzucała w naszą stronę sukienkę, pilnujmy aby w momencie jej łapania mieć w kolejce przed sobą choć dwie klientki. Spokojnie i tak ja już mamy w ręku, gramy zgodnie z regułami więc spalonego nie będzie, a sukienka dumnie zawiśnie w naszej szafie.

Powodzenia!

P.S

Z wikipedii 🙂

Pozycja spalona to sytuacja, gdy podczas podania piłkarz danej drużyny znajduje się na stronie boiska należącej do drużyny przeciwnej i jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż piłka oraz bliżej niż przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej i ma wpływ na przebieg akcji.

Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, powinien mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz). Brak pozycji spalonej – cała drużyna atakująca znajduje się na swojej połowie boiska

Foto żródło