1000 kropel. Ta książka zmieni Twoje życie!

Książka  “1000 kropel” jest zbiorem przemyśleń, refleksji i gotowych, choć czasem nieoczywistych recept na rozpoczęcie przemiany. Nic bardziej nie uczy jak doświadczenie na własnej skórze, a jeszcze lepiej jest, gdy tę naukę dostaniemy od praktyka, kogoś kto przeszedł proces, wyciągnął z niego wnioski i znakomicie wykorzystał te doświadczenia. Lubimy słuchać, oglądać milionerów, którzy własnym życiem udowadniają każdego dnia, że można zarobić, żyć w luksusach. Podobnie jest ze sferą emocjonalną, duszą, jestestwem. Ten kto przeszedł przemianę jest lepszym mentorem niż ktokolwiek jedynie o tym mówiący. Jeśli zatem już pobierać naukę w tej materii, to tylko od praktyków.

Publikacja zdecydowanie inspiruje, pomaga spojrzeć na dotychczasowe życie w zupełnie inny niż dotąd sposób. “1000 kropel” jest spisem doświadczeń kobiety, która w ciągu kilku lat całkowicie przewartościowała swoje życie i przemieniła się z zasuszonej róży w piękny, dojrzały kwiat, pełen żywej energii. W pozycji tej jest dużo słów dotyczących szeroko rozumianej wiary. W miejsce słowa “Bóg” czytelnik może wstawić jakiekolwiek inne słowo, zgodnie z jego wartościami. Bo nie chodzi o przekonywanie w co należy wierzyć ale by ze swych wierzeń, przekonań uczynić uczynić oręż w walce o siebie.

Jeśli z moich ust usłyszałeś słowa, które zmieniły Twoje postrzeganie siebie, poprawiły poczucie własnej wartości, sprawiły, że dzięki mnie poczułeś w sobie chęć do jakiejkolwiek zmiany w życiu, czy też wydarzyło się cokolwiek innego ważnego dla Ciebie, proszę odezwij się. To ważne dla mojego dalszego rozwoju.

Nieskromnie dodamy, że z przyjemnością objęliśmy patronatem medialnym tę książkę. Z okazji premiery książki mamy dla Was KONKURS NA FB

O autorce:

Małgorzata Rosicka – urodzona 4 lipca 1970 roku w Tychach i do dzisiaj związana z tym miastem. Z wykształcenia mgr rachunkowości, z pasji – coach życia i biznesu – pomaga ludziom spełniać ich marzenia. Na dorobek pisarski autorki do września 2015 roku w większości składały się wiersze pisane w wieku lat nastu. Najczęściej pisała na luźnych kartkach, serwetkach w kawiarni, a zdarzyło się, że i na biletach autobusowych. Wszystkie teksty, za wyjątkiem kilku, które zaginęły, przepisywała w wolnych chwilach do specjalnie założonego w tym celu zeszytu.

W czasach wczesnej młodości brała udział w programie prowadzonym przez Jacka Kawalca „Randka w ciemno”. Na antenie Radia Katowice w programie „Moje Radio” wygrała nagrodę główną w prowadzonym na żywo z udziałem Macieja Szczawińskiego konkursie na najlepszy wiersz Walentynkowy. Z tej okazji został z nią przeprowadzony wywiad na antenie Radia Katowice.

Przez ponad 30 lat marzyła o tym, żeby stanąć na scenie. Jej wena twórcza została zablokowana na prawie 18 lat, kiedy zajmowała się nauką, pracą zawodową, prowadzeniem domu i wychowywaniem dorosłej dziś córki. Do pisania wierszy wróciła wraz ze zmianą pracy, jednak nie na długo. Poważnie zaczęła myśleć o pisarstwie, kiedy we wrześniu 2015 roku w formie prozy spisała drogę rozwoju osobistego i metamorfozy, jaka dokonała się u niej w okresie 3 lat. W niedalekiej przyszłości myśli o wydaniu tej historii w wersji drukowanej („1000 kropel”). Od października 2015 związana z Grupą Poetycką „Orion” z Tychów.

Ma za sobą debiut literacki w postaci tomiku poezji „Droga przez…” – Koszalin 2016. Prozę drukowano w antologii użytkowników internetowej kawiarenki Poetyckiej „Kawiarenka Poetycka 4” – Koszalin 2016.