Dowcipy - Różne

Treść

“Chłopczyk obserwuje jak jego mama nakłada sobie maseczkę. - Mamo, a po co tym się smarujesz? - Żeby być ładna. Po pewnym czasie mama zmywa maseczkę. - Co”

Więcej…

Mama z córką na zakupach - Ubieranki - Najnowsze Gry Dla

Treść

“Mama z córeczką wspólnie wybierają się na zakupy. Twoim zadaniem jest dopasowanie dla dziewczyn ubrań, w których będą fantastycznie wyglądały. Postaraj się Opis”

Więcej…

PIT 2009: Jak odliczyć ulgę na dzieci?

Treść

“2012-04-22 16:58. Witam mam pytanie.. Jestem ojcem dziecka które jest pod opieką matki, gdyż sie rozstaliśmy.. Matka dziecka nie pracuje jest tylko na zasiłku.”

Więcej…

Nowy system świadczeń rodzinnych + Zasiłek rodzinny i

Treść

“¾ matce lub ojcu dziecka także rodzicom „przybranym” tzn. przysposabiającym”

Więcej…

Matka zabiła 3-tygodniowego syna i zjadła części ciała

Treść

“~ Icewind 2012-06-03 (14:48) 16 godzin i 31 minut temu. Chrzanicie o tej karze śmierci dla niej. Kobieta jest chora i pewnie nie (matka) jak i jej dziecko.”

Więcej…

Jak obliczyć ulgę na dziecko? - PIT 2014 - Informacje

Treść

“Syn ma 21 lat skończył Technikum w maju 2014 zdał mature nie podjął PIT 2012. Jak obliczyć ulgę na dziecko? Czy matka może odliczyć ulgę na dziecko?”

Więcej…

zakupy w ciąży mama Ubieranki - Graj na 123peppy.com

Treść

“Darmowe gry online dla dziewczyn na 123peppy.com Jesli szukasz ciekawych gier online dla dziewczyn, 123peppy.com bedzie najlepszym wyborem. Nowe, darmowe gry”

Więcej…

Mama i córka na spacerze - Ubieranki - Najnowsze Gry Dla

Treść

“Mama i jej ukochana córeczka wybierają się na wspólny spacer do parku. Zadbaj o wygląd obu dziewczyn. Popraw ich fryzury, wybierz ubrania, a nawet zrób Jak chcesz”

Więcej…

www.smerfy.net

Treść

“~PAPASmerf|gargamel@smerf.net|www.smerfy.net~pawlo|pawelkrzyzosak@o2.pl|www.gry|06.03.2007 14:50|macie GG|axg142.neoplus.adsl.tpnet.pl ~gabi|aniak109@interia.pl”

Więcej…

Pięciopsiaczki - Książki dla Dzieci, Czas Dzieci

Treść

“moja corka czytala ja dwa razy i jest nia zachwycona za drugim razem czytala mi ja na glos swietna ksiazka dla dzieci dodany: 2012-10-31 10:20:30, przez: joasia”

Więcej…

Mama I Córka - Gry online - zagraj w darmowe gry na

Treść

“Gra online Mama I Córka. Wybierz ubrania dla mamy i jej córeczki. no taka nijakachude a widac ze sa w sklepie to nie kupia dosc duzo ale nie bede jeszcze bardziej”

Więcej…

Gry makijaż. Gry makijaż dla dziewczyn - Zagraj w darmowe

Treść

“Dziewczyny nie podrzeć makijaż gry w Internecie. Jeśli więc mama nie pozwala, żeby zagłębić się w torebce, a następnie odtworzyć bezpłatne zabawy wirtualny nie może.”

Więcej…