Modlitwa za Cejrowskiego | Krytyka Polityczna

Treść

“Wzywam wszystkich chrześcijańskich Czytelników „Krytyki Politycznej" do nieustającej modlitwy za Wojciecha Cejrowskiego. jego bredni. A niedawno Syn”

Więcej…

Re: Wojciech Cejrowski i jego głupoty- krytyka - Religia

Treść

“ Wojciech Cejrowski i jego głupoty- krytyka - klaudka_mala 30.07.15, 13:23. Re: Wojciech Cejrowski i jego głupoty- krytyka - kurak_zbysio 30.07.15, 15:46.”

Więcej…

Microsoft Lumia 850: smartfon na pierwszych renderach

Treść

“Jak wyobrażasz sobie używanie aplikacji z PC na 5 calach bez użycia myszki i klawiatury? Zapewniam cię że po dłuższej chwili miałbyś ochotę rzucić tym telefonem o”

Więcej…

Sklep Kolonialny Wojciecha Cejrowskiego | Facebook

Treść

“Płyta CD „VIVA MEXICO” to zbiór ulubionych przez Wojciecha Cejrowskiego najpiękniejszych Cejrowskiego p.t. „Ale Meksyk!” i promuje jego”

Więcej…

Grand Theft Auto: San Andreas - nowa wersja wkrótce na

Treść

“Grand Theft Auto: San Andreas to kultowa produkcja z 2004 roku, przez wielu fanów uznawana za najlepszą odsłonę serii. W grze wcielamy się w Carla „CJ” Johnsona, który”

Więcej…

Pou gra - potrafisz zatroszczyć się o wirtualne stworzonko

Treść

“Pou Gra - Gry, w których należy opiekować się jakimś stworzeniem, ostatnio znów stają się modne. Tym razem jednak nie wśród klientów sklepów z zabawkami, l użyj”

Więcej…

iPhone 4 vs 4S: krótkie porównanie popularnych smartfonów

Treść

“Niestety dla Apple, ale Iphone-y tracą rynek na rzecz Samusnga nawet na rodzimym rynku. Kto by pomyślał, że samsung może sprzedać więcej smartfonów jak Apple w”

Więcej…

Cejrowski: Od pedziów nie biorę - Pomponik.pl

Treść

“ Do sieci wyciekł film, na którym znany podróżnik, Wojciech Cejrowski, gdyby jego syn okazał się gejem "pedałem" oraz wielokrotne publiczne”

Więcej…

FORUM ALL

Treść

“HTML, CSS i podstawy tworzenia stron www gtgtgtWszystko co związane z HTML-em, CSS oraz podstawami tworzeni stron WWW. nasz pytania, problemy - spytaj.”

Więcej…

Motorola Defy - Dane techniczne - TELEPOLIS.PL

Treść

“Użytkuję Defy od miesiąca, więc już co nieco mogę napisać. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyboru. Wielkość telefonu na duży plus, nie jest to jakiś wielki kloc jak”

Więcej…

W skrócie: Lumia 950 na zdjęciu, HTC One ze zdejmowaną

Treść

“5. Viber na platformę Windows Phone już jest. W sklepie Windows Phone zagościł bardzo popularny komunikator Viber, z którego od dawna mogą korzystać użytkownicy”

Więcej…

jak usunąć bing | Download, test, opinie: jak usunąć bing

Treść

“W encyklopedii znajdziesz wszystko na temat: jak usunąć bing. Testy i opinie z szybkość łącza. Download z jak usunąć bing. jak usunąć bing. Aby ułatwić Tobie”

Więcej…