Gry i aplikacje na iphone i ipad

Treść

“Znajdź rzetelne recenzje dla najlepszych i przydatnych aplikacji oraz gier na system iOS dla Iphone, iPad i iPod. Aplikacje i gry na iphona. Połącz domowe urządzenia w”

Więcej…

Krasiejów: Park Nauki i Rozrywki

Treść

“Nowy rok szkolny czas rozpocząć! JuraPark Krasiejów oraz Park Nauki i Ewolucji Człowieka to wyśmienite miejsce do zorganizowania wycieczki szkolnej.”

Więcej…

Start - Alt Control Delete

Treść

“Przez kilka ostatnich lat, na łamach tego bloga, przetestowałem sporo wszelkiej maści aplikacji związanych z organizacją własnego czasu. Przez spory czas, mocno byłem”

Więcej…

15 „Must have” aplikacji na smartfona do nauki j. Angielskiego

Treść

“Na naukę angielskiego zawsze jest dobry czas, również podczas codziennych obowiązków z telefonem w ręku. Angielskiego powinniśmy się uczyć kiedy tylko mamy czas i”

Więcej…

Po pierwsze czeski !

Treść

“-przekonałam się do programu "Anki"- wizja list słówek z trzech języków, od których na filologii nie ucieknę, w pewien sposób "zmusiła" mnie do zaprzyjaźnienia się z nim.”

Więcej…

Chorzów – Zabrze – „czarny Śląsk” (Polska, woj. śląskie

Treść

“Kraj: Polska Region: woj. śląskie Miejscowosc: Chorzów - Zabrze Cena: 155.00 zł/os. Program. Chorzów –Śląskie Wesołe Miasteczko, Planetarium (Obserwatorium”

Więcej…

Hał ar ju, Marija?: 1000 słów – cudowna metoda?

Treść

“5. To świetny sposób na zabicie przyjemności z nauki języka. „ Suche ” wkuwanie 1000 słów bez kontekstu – nie ma nic przyjemniejszego ) A tak na serio, propagatorzy tej”

Więcej…

Wydawnictwo Cztery Głowy - FISZKI - Nauka angielskiego

Treść

“10.03.14 Chciałam serdecznie pogratulować pomysłu wprowadzenia fiszek w wersji audio, tego typu produktu od jakiegoś czasu mi brakowało do kompletu z fiszkami na”

Więcej…

karta kibica górnik zabrze cena - Polskatimes.pl

Treść

“karta kibica górnik zabrze cena. W serwisie Polskatimes.pl znajdziesz najciekawsze Jak się nie ubierać na plażę i na basen [NAJGORSZE STROJE KĄPIELOWE]”

Więcej…

Legia.Net - Legia Warszawa - Pakiety na mecze w fazie

Treść

“Kupując pakiet na mecze Ligi Europy zapewniasz sobie niższą cenę biletu, a także pewne miejsce na wszystkich 3 meczach Legii w fazie grupowej LE.”

Więcej…

Przydatne i praktyczne aplikacje na nowy rok szkolny

Treść

“Aplikacje, które możecie wykorzystać w szkole, pojawiają się na łamach naszego serwisu praktycznie przez cały rok. Recenzujemy aplikacje dla najmłodszych, pomagające”

Więcej…

Duolingo – system online do nauki języków – Meet English Blog

Treść

“Zanurzenie polega na wspólnej pracy tłumaczeniowej. Dla przykładu – bierzemy artykuł z Wikipedii, który tłumaczymy lub poprawiamy i oceniamy tłumaczenia innych”

Więcej…